Nick:ツ ★Lincoln★ ツ 乇ムらY
Imię:Ernest
Staż na serwerze: http://www.gametracker.com/player/ツ ★Lincoln★ ツ 乇ムらY/185.7.105.82:27030/
Profil Steam:http://steamcommunity.com/profiles/76561198369135920/
Dlaczego chcesz zostać moderatorem na naszym serwerze? :Chciał bym nim zostać ponieważ na serwerze jest tylko 2 moderatorów nie zawsze oni są zalogowani a wtedy mogą się dziać nie miłe sytuacje na serwerze jak np: dzieci drące się przez mikrofon,kłótnie które mogą źle działać atmosfere tego serwera a to że mam w miarę dużo czasu to mógł bym pod ich nie obecność się tym zająć lub nawet im pomagać w tym i gdy bym został moderatorem to bym się starał o jak najlepszą opinie tego serwera.
Doświadczenie:co prawda nie byłem modem na żadnych z serwerów z tej serwerowni ale miałem staż na innych i dam sobie rade
Forma zapłaty składki(SMS/Przelew/PSC/PayPal):SMS
Kontakt: steam,FB,pw,ts.
Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania Dziękuje :3

Jestem na Tak

Po pierwsze jest po mutacji i jest ogarnięty wie co i jak.
Dobrze się z nim dogaduje i dobrze by mi pomógł zapanować nad serwerem bo praktycznie ciągle jestem jako jedyny moderator na serwie i to troszke za dużo na 1 osobe. I ogólnie spoko ziomek jestem jak najbardziej na Tak

Jestem na NIE

• Podanie ogólnie
  • Kultura, nawet w postach na forum używasz wulgaryzmów
  • Forum twoje posty to : Obrona szarego,Przywitaj się oraz Podania

P.S: Taka mała prośba do właścicieli, nie bierzcie uwagi zdania Szarego. Czemu? Powód jest prosty - najlepsi kumple broniący się jak lwy.
Pozdro

Jestem na Neutral
+wiek
-toxic chociaz juz się poprawia 😄
-staz
+mutacja

Jestem na Tak:
+ogar
+Pomocny

• mutacja
    +często wbija na serwer
    +Miły

Jestem na NIE

-TOXIC
-TOXIC
-TOXIC

@Nucat powiedział w Podanie o MODA Lincoln 2x:

Jestem na NIE

-TOXIC
-TOXIC
-TOXIC

Trochę słabe te powody 😉

Netrual
+wiek
+/- forum
-kultura
-staż
+przyda się jeszcze admin 😉

@Edit jesli chodzi o staż mialem kilka kont wszystkie byly związane z Lincoln ale wzorki ozmienialem dlatego taki slaby staż to jest tylko na jednym nicku a mialem z 3 i wiecej ale np: ★Zaraki Kenpachi★ ツ ★Zaraki Kenpachi ツ
ツ ★Lincoln★ ツ 乇ムらY takie mialem

Na Tak
-Na forum trochę toksycznie
-Doświadczenie
+Wiek
+Jak się z nim pogada to nawet spoko ziomek
+Staż

ostatnio edytowany przez Aquix

Podanie zaakceptowane
Temat zamknięty

• 13
    Wyświetlenia