Usunięcie lub ograniczenie śledzenia bomby

Proponuję usunąć niedawno dodany plugin, jest bardzo wkurzający i mało pomocny. Denerwuje wybieranie drogi, ciągłe pikanie gdy paka leży na ziemi, a także głos jakiegoś ruska(?) który mówi gdzie idzie bomba. Dodatkowo gdy ktoś rzuci nam bombę nie możemy wybierać broni. Od śledzenia bomby jest minimapa! Jedyny plus tego pluginu to pokazywanie gdzie paka wypadła.

Za, przeczuwałem to po dodaniu tego pluginu, ale chciałem poczekać na "raport".

Można wyłączyć !celownik 🙂

@Master serwer jest dobry bez zbędnych pluginów dodawanych jakby na siłę, żeby tylko było coś nowego. Lepiej przyglądnąć się sprawie lagów na serwerze przy większej ilości osób online.

Właściciel

@frenzy Pisałem to do Tica

A co do śledzenia paki to nie wiedziałem jak to będzie działało, więc wgrałem na testy. Poczekamy jeszcze na parę opinii i zadecyduje.

ostatnio edytowany przez Master

Wiem, chciałem jeszcze tylko zwrócić uwagę na lagi.
Wbij na serwer jak będzie pełny i zrób ankietę czy ludziom się to podoba, bo na forum prawie nikt z serwera nie ma konta i wypowiedzą się tylko osoby, które na nim nie grają.

ostatnio edytowany przez frenzy

@Aquix trochę śmieszy mnie, że nawet nie grasz na żadnym serwerze, nie wiesz jak wygląda ten plugin, a i tak się wypowiadasz. Jestem za dodaniem komendy na włączenie i wyłączenie, ponieważ niektórym sie to podoba a niektórym nie

Właściciel

@Ajgor-ツ Nie jest to taki głupi pomysł. Tylko trzeba coś takiego dopisać.

@Master na forach związanych z takimi rzeczami można napisać temat i ktoś napewno pomoże 🙂 np. mygo.pl

ostatnio edytowany przez Igor
Właściciel

@Ajgor-ツ Chyba nigdy tam nie zaglądałeś ;d

@Ajgor-ツ Wyciągasz pochodne wnioski. Jest tu mowa o pluginie, a nie o serwerze więc nic by to nie zmieniło gdybym na nim aktualnie poświęcał swój czas skoro znam i widziałem działania tego pluginu, a po części nazwa mówi sama za siebie.

sorry nie przeczytałem do końca 😞

Właściciel

Plugin został usunięty
Temat zamknięty

  • 14
    Posty
  • 486
    Wyświetleń

Wygląda na to, że twoje połączenie z CsWild.pl zostało przerwane. Proszę czekać, gdy staramy się je odnowić.