Skarga na gracza Deska (Qsed)

http://cswild.pl/topic/2368/skarga-na-gracza-deska-qsed

W skardze tej znajdują się kłamstwa, niektóre zdjęcia zrobione zostały podczas mojego bhopowania.
Podczas tej mapy sam gracz rovyS ( ten który mnie oskarżył ) często tam stawał.
Ostatnim powodem dla którego się zatrzymywałem było to że gdy widziałem wolno poruszającego się przeciwnika to wyprzedzałem go i zabijałem tak jak jest pokazane na zdj. 1, 2, 3, 4. Więc uważam że kara została na mnie niesłusznie założona

Dziękuję,
DESKA

ostatnio edytowany przez QsedPL

Mam jedno pytanie odnośnie przedstawionych dowodów - w jaki sposób można udowodnić screenami, że ktoś kampi w danym miejscu (równie dobrze mógł zrobić mu screena podczas bh-opowania), jeżeli rożnica w czasie pomiędzy poszczególnymi screenami jest tak duża, że spokojnie można w tym czasie postać chwilę, w danym miejscu, posurfować po mapie i znowu do niego wrócić? Jedyną opcją byłoby zrobienie screena podczas działania pluginu jednak takowego nie ma. Czy wh/aima będziecie udowadniać w ten sam sposób? Kampic wolno 6sec. Niektóre screeeny sa zrobione w odstępie 3 sec (5. i 6.). jak dla mnie skarga jest bezpodstawna, dowody mało znaczące i słabe a sposób w jaki wszystko zostało przedstwaione i rozwiązane nieprofesonalny. Bądźmy poważni - jak screenami można przedstawić, że on tam kampił? Screeny nie są robione co 1sec. Dla mnie sprawa jest śmieszna.

Pozdrawiam.

ostatnio edytowany przez Sakku

Pisałem z nim o tym i okazuje się, że nikt nie jest "święty". Patrząc jeszcze raz na ss'y można zauważyć, że były zrobione podczas gdy został 1 gracz...
Rozumiem zawsze będą 2 wersje. Myślę, że sprawę trzeba rozpaczać jeszcze raz 😕
(Odwołanie od bana powinno być napisane w strefa banów)

@UnaX-ツ w poprzedniej skardze potwierdziłeś wersje rove...

@Ajgor-ツ polecam jeszcze raz przeczytać moją odpowiedź 😉

@UnaX-ツ

Qsed zaczą kampić przed portalami i za

Teraz mówisz, że nie kampił

!Ale Qsed zaczą kampić przed portalami i za ,ponieważ inni gracze robią to samo i zaczeło mnie ,go i wielu to wkurw**

Moim zdaniem obydwóm graczom należy się ban 🙂

@UnaX-ツ Jest to bezsensowny powód. To, że inni gracze robią to samo nie usprawiedliwia to jego działań na w pewnym sensie nawet szkode serwera. Jestem za ewętualnym skróceniem bana, ale nie widze tu jakiś normalnych powodów do tego uczynienia.

Dobra ja już się w to nie mieszam . Jestem za ub 😎

Globalny Moderator

Ban jest słuszny i tyle, to tylko 2 dni, wyraźnie kampiłeś i koniec tematu.

Temat zamknięty

• 12
    Wyświetleń

Wygląda na to, że twoje połączenie z CsWild.pl zostało przerwane. Proszę czekać, gdy staramy się je odnowić.