Twój Nick: Flaminek022
Link Do Twojego Profilu Steam:https://steamcommunity.com/id/flaminek022
Data: 2017-05-18
Serwer: JB
Opis Sytuacji: Grałem se na JB i chcialem isc do ct, wpisywalem co jakis czas !g i dostalem bana od Quertoxa na ct. Za to ze przechodzilem kilka razy podczas rundy i musial mnie przenosic. Przez jakis czas pisalem mu ze nie musial mnie przenosic bo moglem sam wyjsc tylko mogl powiedziec. Po kilku minutach zaprosil mnie do znajomych na steamie i zaczelismy rozmowe. Zwyzywalem go na pw, po czym wchodze na serwer i jestem pernamentnie zbanowany za obraze administracji od Quertoxa. cala rozmowa byla z Quertoxem.
Wyjasnienie Unbana: Dostalem perma za wyzywanie adma na pw na steamie.

ostatnio edytowany przez Flaminek

Zbanowałem cie na Ct tylko na 30 minut za to że wchodziłeś do tego ciągle chociaż cie przenosiliśmy... perma dostaleś też za obraze na serwerze po za tym pw czy serwer nie ma żadnej różnicy obraza to obraza tak samo dostał Walter czy arab

@Quertoxx Według mnie jest różnica bo adminem jesteś tylko na serwerze :d
Ban nie słuszny (Rozumiem jakby był na no. Tydzień za brak szacunku dla admina, ale perm to przesada...)

ostatnio edytowany przez Igor
Właściciel

@Igor Czyli jak ktoś obraża na pw to nie mam prawa go zbanować ?? 👏

@Master no masz prawo, ale to tylko moja opinia :v

Ale gdybym go wyzywal na pw np na mmie to tez bym dostal perma za obrazanie adma na pw ?

Wyzywales tez na serwie i każdego denerwowales, nie dziwie się quertoxowi dobra decyzje podjął. Pisałeś i plakales takze ze serwer pay to win.

Bo każdego denerwujesz wyzywales plakales ze serwer jest zje*any ze pay to win. I powinieneś dostać bana na 4h jeszcze przed ta sytuacja bo zabiles mnie na killdayu a bylem w CT.

@Igor Nie obrażał mnie tylko na pw, do tego ciągle krytykował serwer... na poczatku gdy mnie obrazil na sewerze nic nie zrobilem bo gdzieś to mam, moze miec takie zdanie ale przesadą jest gdy zaczyna spamowac tymi wyzwyskami do tego przeszkadzac tym wardenowi w prowadzeniu 😉 myślę że nie byłoby dla cb wiekszego problemu gdybys tylko poczekal te 30 minut a nie od razu wyzywal szczegolnie gdy uwazam ze ten ban na ct byl sluszny 🙂

ostatnio edytowany przez Quertoxx
  • 12
    Wyświetlenia