Twój nick: bartul <333
Godzina i data zdarzenia: Okolo 18:30 i pierwsze dni jego adminowanie
Mapa:Snowdream imario bodajze
Nick Admina/Gracza na którego chcesz złożyć skargę: Srakan
Link do profilu steam oskarżonego:
Opis sytuacji: (konkretnie i na temat): Dostał admina nawet niewiadomo za co, w pierwszy dzień nie znał nawet komend i musiałem mu je mówić. Dumin napisał "idiota" po czym on po 5 minutach szukania w "!admin" dał mu gaga. Później wpisał !unmute Dumin co jest totalnym kretynizmem bo nawet nie wiedział coto GAG. Dziś mój kumpel z Norwegii dostał bana bo nie rozumie polskiego (troche rozumie) bo jakiś pajac chciał pesteczki czy coś. Wbiłem zapytałem się czemu dał mu bana i napisałem "kretynie: i on za takie coś daje bany XDDDD oczywiście przez !admin
Dowody: (screeny, demko): Demka
Świadkowie:(ewentualnie, gdy nie ma dowodów): Ludzie z serwera

PS. I tak ta skarga nic nieda ale wezcie moze sprawdzajcie ludzi ktorych dajecie na tych adminów bo np. taki Yoh ma spierdolone mikro a ten Szaran czy inni obrazają sie o byle gowno

Stary.. pierwszą rzeczą jest to ze nawet w skardze mnie wyzywasz. Na kazdej mapie przedluzasz pod nie obecność admniów a teraz szukasz awantury. Bana dostałeś słusznie i nie mam pojęcia dlaczego piszesz coś takiego... @Krzy-Chu . Bana nie zdejme i zdania tez bo dostales go slusznie 🙂

Po obejrzeniu demka ban na 30 min jest uzasadniony.

Bartul jestem za toba 🙂 Jedyna osoba z innej serwerowni co dobrze gada i ma zajebiste rekordy 😜

Tomb po pierwsze nie widziałeś demka a po drugie próbujesz mnie udupić więcej nie komentuj moich postów prosze 😜

byłem przy tej sytuacji, popieram pytanie kto mu dal admina

Nie... ty wbiłeś na serwer gdy było już po sytuacji. A ja nie będę grał pod twoją obecność bo przez cały czas próbujesz mnie udupić...

@szaran3500 Nie wypowiadaj się po prostu wszystko widać na demku więc skarga jest według mnie już zamknięta

Czekamy na decyzję władzy

Temat zamknięty

Właściciel

Wyjaśnione po długiej rozmowie na ts.

Temat zamknięty

• 10
    Wyświetleń

Wygląda na to, że twoje połączenie z CsWild.pl zostało przerwane. Proszę czekać, gdy staramy się je odnowić.