1. Można by dodać double jumpa na serwer zamiast tego +100 armora, bo faktycznie nikt tego nie wybiera a jak już to przez przypadek.

2. Usunąć mapę deathrun home_wild. Mapa jak dla mnie za krótka i jako admin mam wiele problemów z tą mapa ponieważ jak jestem sam na serwerze nie nadążam banowac za nie spełnienie życzenia terro. Mapa jest zbugowana, co rundę ct posiada bronie co jest dla mnie bez sensu.

3. Ustawienie w końcu slay zona na mapie minecraft (ta krótka). Oraz proszę o usunięcie wszystkich rekordów na niej bo wynasza one max. 5s jak nie mniej.

4. Co do dłuższej mapy minecraft. Czy można tam zmienić czas trwania rudny? Mapa bardzo fajna tylko czasu mało i bardzo mała liczba osób ją przechodzi (zazwyczaj po prostu brakuje czasu).

@xAsuna03x Nie grasz a sie wypowiadasz xD !

@CzłowiekBezUczuć właśnie ze gra sprawdź gametracera 😉

@WoliOfficial To proszę przyjąć moje przeprosiny.

Jestem za, ale 4 propozycja... 3 min to dla mnie jest za dużo, a ja przecież nie umiem skakać heh.

Jestem za, można wprowadzić na wszystkie dr 😉

@WoliOfficial to jest dobry pomysł i jako admin deathrun 3 jestem za! ✌❤

Jestem za ale chcial bym jeszcze zeby vip mial zawsze +50 hp

@LΞNOXΞR z tego co pamiętam vip mógł wybrać +50 hp, ale jakby miał mieć zawsze to jestem na nie.

ostatnio edytowany przez Aquix
Właściciel
  1. Nie jest to możliwe w przypadku autobh, te dwa pluginy gryzłyby się ze sobą.

2. Wprowadzone

3. Wprowadzone

4. W toku

ostatnio edytowany przez Master

XD jest 2018, i nadal nikt tego nie zamknal

• 18
    Wyświetlenia