Propozycja DR1

0

Według mnie powina zostac usuńeta możliwośc brania pestek , gdyz jest to tylko przedłuzanie (szczególnie jak ktos ma model postaci np:ray man lub tracer)

0

jestem za !

0

Za

0

Jestem również za

0

Już było kiedyś takie coś... Propozycja nie ma sensu, ponieważ prawie nikt wtedy nie brał by free

0

Już było takie coś i po jakiejś chwili wróciło to "branie pestek". Ja osobiście jestem za usunięciem albo zastąpieniem ray mana gdyż ludzie to kupują nie bo jest fajny tylko ma zepsute hit boxy i na np pestkach mogą se zarabiać kredyty.

0

Jestem na tak

0

Jestem za

0

jestem na nie

0

Była już taka propozycja, nawet została wprowadzona. Po dokładnie 1 dniu, przywróciłem możliwość brania pestek itp. z powodu nacisku graczy. Według mnie nie ma sensu ponawiać tego procederu. Gracze są już za bardzo przyzwyczajeni do obecnych zasad.

0

@Aquix Usunięcie rayman'a raczej nie wchodzi w grę, ponieważ oddawanie kredytów osobom które go kupily trwałoby wieki. Zastąpienie również byłoby bez sensu, ponieważ ludzie kupili raymana po to żeby mieć raymana, a nie inną postać.

0

@Igor Po to aby mieć zbugowane hit boxy, a lepiej żeby była równowaga na pestkach (tak jak tobie przeszkadza 50 hp u vipa) jak nikt nie chce dbać o to niech nie dba ale niech liczy na skargi od graczy.

0

za

0

Ref

0

Temat zamknięty

Zaloguj się, aby odpowiedzieć