Deathrun. Rysowanie

Witam!
Ostatnio bardzo często spotykam się z problemem na serwerach Deathrun , jakim jest rysowanie.
Nie wiem jak jest na innych serwerach Deathrun , ponieważ zwykle gram tylko na 5. Nie chce podawać żadnych nicków ani imion, ale wielu graczy zamiast przechodzić mapę rysuje , co bardzo często skutkuje przedłużaniem rundy i zamiast skakać gracze (którzy spadli) muszą patrzeć jak Ci "malarze" piszą cos na scianach , ale to jest jeszcze do zniesienia , najgorsze jest to gdy na początku rundy cała mapa jest w kolorowych bazgrołach , bo ktos chciał sobie pomachać ekranem z włączoną komendą na malowanie. To jest bardzo denerwujące. Ja rozumiem ,że to fajnie sobie tak czasem porysować , ale wszystko trzeba robić z umiarem.

Prosiłbym o usunięcie malowania na serwerach deathrun lub np. karanie takich "malarzy" na przykład kick'kiem.
Jest też oczywiscie możliwosć ostrzegania takich "malarzy" i mówienia im , żeby przestali itp.

Dzięki 😛

Jestem za i dodaje, że często tacy "malarze" usprawiedliwiają się zbugowaniem klawisza.

Marker jest równierz bardzo zbugowany. Gracze mogą rysować oraz na początku rundy nawet jak nie masz zbindowanego markera jako vip to i tak cały czas rysujesz czyli taki +paint (nwm jaka była dokładna komenda na marker).