Nazwa tematu "Skarga na Adminów Haqu , Wachu , Remix"

@Wachu Quertox powiedział tylko prawde 😉

Może to zbieg okoliczności, ale ciągle te same osoby(ekipa pewnej osoby) naskakują na pewną osobe/y nie podając żadnych konkretnych powodów, argumentów. Trochę to dziwne.. hmm..

ostatnio edytowany przez ShuTs

@ShuTs Trochę to dziwne że akurat ty zawsze kiedy jest coś na mnie to coś ci się dzieje i akurat wtedy ci się chce wbić i napisać . ahhh jesteście śmieszni a po za tym nie powiedział im nic żeby mnie bronili 😉 .

napisane w Skargi i problemy 2 minuty temu • czytaj więcej
Może to zbieg okoliczności, ale ciągle te same osoby(ekipa pewnej osoby) naskakują na pewną osobe/y nie podając żadnych konkretnych powodów, argumentów. Trochę to dziwne.. hmm..
napisane w Rekrutacja 11 dni temu • czytaj więcej
@Haqu powiedział w Podanie na moderatora jailbreak - Chuck:
Jestem na Nie:
Nie dojrzałe zachowanie
Często karany banami
Wystarczająca ilość administratorów

Dziwne ? haha

ostatnio edytowany przez Chuck

Zacznijmy od tego jak mialem admina to nawet minD mowil mi ze tylko my wbijamy a haqu tylko w weekend albo rzadko. Teraz tak samo nikt nie wbija tylko chuck i czasami inni.

Remix ma nadal admina? On wbija wgl na ten serwer na 15 minut?'

@Haqu Kiedyś mogłeś grać dużo, teraz kiedy gram na Jailu to widzę cię tylko praktycznie w weekendy 😉

Mam więcej godzin niż Mind hah po prostu mam to rozłożone na chyba 15 nickach hah

@aquix Prawdopodobnie jego ciężko przegrane godziny na serwerze pełne łez, bólu i tragedii, i to wszystko przez chucka i jego ekipke...

ostatnio edytowany przez Quertyy

@Haqu może kiedyś taką aktywność miałeś...

Moze 200h ale wbija 1 na 27 min polecam zobaczyc zdj wyzej (smiesznazaba.png)

• 23
    Wyświetlenia