Nazwa tematu "Skarga na Adminów Haqu , Wachu , Remix"

Twój nick: Chuck
Godzina i data zdarzenia: zawsze i nigdzie
Mapa: żadna
Nick Admina/Gracza na którego chcesz złożyć skargę: Haqu , Wachu , Remix
Link do profilu steam oskarżonego: Nie chce mi sie szukac
Opis sytuacji: (konkretnie i na temat) : Wkurwili mnie swoim wyjebaniem na serwer i piasaniem na mnie skarg . Staram się ogarniam cały dzień ten jebany serwer a tak po całym dniu wbije sobie Haqu i mi kurwa gada że faworyzuje i pisze skargi pidarasta . GTFO man. Co by tu powiedzieć Wachu stał się piczą donosi na każdego tylko żeby zrobić sobie reputacje . Liże dupe każdemu pizadsdadad. Wachu na początku byłeś inny można było tobie zaufać a teraz sam zobacz kim się stałeś ... A remix był spoko ale sam powiedział jak graliśmy że nie wchodzi na jb i żeby mu odebrać . Podsumowując Haqu - Fck off Get Lost Wachu - Stop by sneak man . A teraz wiem co powie Haqu bo też jestem magikiem : Mam wyjebane że masz teraz lagi kurwa . Wcześniej też nie wbijałeś i kurwa przestań kłamać że teraz przez lagi . Kejo przez cały jebany tydzień musiał siedzieć i pilnować tego gówna . A co master zrobił jak napisali na niego skarge ? Że zajebista ucieczka przed degradem kurwa. Totalne 0 szacunku dla niego i nie dziwie się że odszedł 😉 .
Dowody: (screeny, demko): Każda mapa przez miesiąc
Świadkowie:(ewentualnie, gdy nie ma dowodów): cały serwer

Czyli główny argument to że haqu nie liczy się z tobą xd
A co do Kejo on sam wszystkich wyzywał bo jak to pisał że ma "wyjebane". Zasłużył sobie na taką odpowoedź Mastera.

ostatnio edytowany przez Aquix

Nie chce ci się szukać to nie pisz skargi 😉

Wachu rzeczywiście donosi.(ubolewam nad tym 😞 ) a Haqu nic nie wbija od 2 tygodni, a remixa proszę o zdegradowAnie bo nie wbija na serwer

Zgadzam się co do wacha.. kiedyś można było z nim normalnie posiedzieć pogadać teraz zrobisz jakiegoś trolla na forum to pierwsze co robi to leci do mastera... "Maastiiii zły quertox i neyst robia gówno na forum", szkoda że niektórzy ludzie są takimi jebanymi sprzedawczykami.. i to tylko dla jebanej reputacji u mastera.

@Wachu Quertox powiedział tylko prawde 😉

Może to zbieg okoliczności, ale ciągle te same osoby(ekipa pewnej osoby) naskakują na pewną osobe/y nie podając żadnych konkretnych powodów, argumentów. Trochę to dziwne.. hmm..

ostatnio edytowany przez ShuTs

@ShuTs Trochę to dziwne że akurat ty zawsze kiedy jest coś na mnie to coś ci się dzieje i akurat wtedy ci się chce wbić i napisać . ahhh jesteście śmieszni a po za tym nie powiedział im nic żeby mnie bronili 😉 .

napisane w Skargi i problemy 2 minuty temu • czytaj więcej
Może to zbieg okoliczności, ale ciągle te same osoby(ekipa pewnej osoby) naskakują na pewną osobe/y nie podając żadnych konkretnych powodów, argumentów. Trochę to dziwne.. hmm..
napisane w Rekrutacja 11 dni temu • czytaj więcej
@Haqu powiedział w Podanie na moderatora jailbreak - Chuck:
Jestem na Nie:
Nie dojrzałe zachowanie
Często karany banami
Wystarczająca ilość administratorów

Dziwne ? haha

ostatnio edytowany przez Chuck

Zacznijmy od tego jak mialem admina to nawet minD mowil mi ze tylko my wbijamy a haqu tylko w weekend albo rzadko. Teraz tak samo nikt nie wbija tylko chuck i czasami inni.

Remix ma nadal admina? On wbija wgl na ten serwer na 15 minut?'

@Haqu Kiedyś mogłeś grać dużo, teraz kiedy gram na Jailu to widzę cię tylko praktycznie w weekendy 😉

Mam więcej godzin niż Mind hah po prostu mam to rozłożone na chyba 15 nickach hah

@aquix Prawdopodobnie jego ciężko przegrane godziny na serwerze pełne łez, bólu i tragedii, i to wszystko przez chucka i jego ekipke...

ostatnio edytowany przez Quertyy
  • 23
    Wyświetlenia