Podanie na Grafika !

Imię: Filip
Wiek: 13
Jakie używasz programu: photoshop
Minimum 3-4 prace:
W moim przypadku 4 prace.
Na Tak chociaż żywie do niego urazę ;C .

Wiec tak... 😄 Plus za 4 prace, ale dla mnie to tylko dodany napis na tło ;D Może inni mają inne zdanie.
Jestem na Tak, ale liczę że postarasz się bardziej.

Na Tak ❤
Robi na prawde dobre prace a na forum brakuje grafików

Na tak, przyda się pomoc Aquixowi

Jestem na tak. Wkońcu Aquix zamiast robić grafiki 2 godziny będzie mógł ze mną pograć w 4story... @Aquix wkońcu będziesz miał pomocnika

Na nie. Wszystkie prace zrobione na jedno kopyto, każdy napis tą samą czcionką, a 3 z 4 napisów mają identyczne tło. Dwie prace mają te same tekstury deszczu, a kolejne dwie te same "kropki". Ćwicz dalej i pobierz sobie inne czcionki i paczki.

Przeciez to są tylko napisy dodane na tło jakiejś grafiki i dodany efekt np. blur albo brightness na 0, na nie bo nic tu nie robisz praktycznie.

(sory że się wypowiem) ale zrobilibyście lepsze ? i tak większość grafików robi efekty i napisy a nie on robi 2 tygodnie tło, pomyślcie.

ostatnio edytowany przez xLeMoNx

Prace są ok, i estetycznie wykonane, więc nie ma co narzekać. Większość z was by przysiadła i nie miała najmniejszego pojęcia jak zacząć, więc zanim zaczniecie mówić "nic tu nie robisz" sami spróbujcie ^^

Oczywiście, prace do wykonania na 5-10minut, tak samo jak większość (nie wszystkie) Aquixa czy Igora. Ale czy komuś to przeszkadza? No nie bardzo bo wyglądają spoko lul

Na tak ^^

@FeLipe 2 tygodniowego tła nikt nie robi bo jaki mamy z tego %? Ja w tych grafikach widzę tylko uszczęśliwianie ludzi a nie 3 miesięczne projekty... dla tego nie robie 2tygodniowego tła (na zlecenie zrobie) na nie... bardzo słabe prace, a te "awatary" wyglądają wszystkie tak samo... poćwicz jeszcze trochę i przede wszystkim odpowiadaj na więcej zleceń. Na awatarach nic nie widać prócz jakiegoś blura, tekstury deszczu (poszukaj lepszej) oraz czcionki. A i w 4 awatarze masz nie autorskie logo więc ja tu widze napis na tle z teksturą bez najmniejszego starania... jak chcesz wbij na ts do mnie to cie czasem czegoś naucze. Jedyny + jak dla mnie to że jest potrzebna pomoc dla grafików.

ostatnio edytowany przez Aquix

(sory że się wypowiem) ale zrobilibyście lepsze ? i tak większość grafików robi efekty i napisy a nie on robi 2 tygodnie tło, pomyślcie.

@FeLipe ja zrobie lepsze

ostatnio edytowany przez Igor