Przydało by się wprowadzenie czegoś takiego (czytaj tytuł). Nie raz przez całą mapę w jednym team'ie są Ci którzy potrafią grać, a w drugim wręcz odwrotnie. Gracze nie potrafiący zając jakiej kolwiek pozycji. Nawet admini przechodzą do "lepszego" team'u. Ja to rozumiem. Tak jak każdy wchodzi na serwer pograć dla relaksu, ale nie da się odprężyć jeśli w jednym team'ie ginie 2-3 osoby na rundę, a w przeciwnym cały. Podobno JAKIŚ autobalance na serwie jest. Tak, jest, ale nic nie pomaga w rozgrywce. Tyle.

Wypraszam sobie nigdy nie przechodziłem do lepszego teamu jako admin jak już coś to siedziałem na spec. A co do autobalance to jak najbardziej za.

AB przydało by się naprawić,co do przechodzenia administracji wątpię ,że któryś przechodził do lepszej jak już to do słabszej czyt regulamin

Globalny Moderator

Ja też często do słabszej przechodzę, killi można sobie nabić trochę 😄 , a co do autobalance to przydałoby się zmienić coś.

Płeć Piękna Opiekun Multi-Arena

Uhuhu co to a temacik nie zamknięty. Potraktujcie to jako up 😂

Globalny Moderator

@KurssoN kiedy prosiliśmy o wprowadzenie tej poprawki do regulaminu o przechodzenie, to było przed tym postem czy po? Bo autobalance działa słabo ale jest "nowy" punkt w regulaminie:

10. Zakaz notorycznie zmieniania drużyn.
Notoryczne zmienianie drużyn = kick ---> Ban na 120 minut.

ostatnio edytowany przez Szmucki

@Szmucki tak ale nie zawsze jest admin a skarg nie chce się niektórym już pisać więc według mnie powinien być jakiś block na przechodzenie (np. dozowone 2 przejścia na mapę)

Globalny Moderator

@MoSzAK jest coś takiego, bardzo to utrudnia bo jak się drugi raz do specta wejdzie to nie można później dołączyć do team'u, ale najlepszym pomysłem byłoby jakiś lepszy autobalance mieć 😄

@Szmucki To było przed tym postem dokładnie po resecie jak każdy walił w topkę serwera...I wtedy ustaliliśmy z masterem ,że zmienianie drużyny dla pkt =ban 1 dzieńa ,że teraz 120 min to nie wiem gdzie ty to widzisz 😛

Globalny Moderator

nie no w regulaminie jest zmienione bo 1 dzień to długo

• 13
    Wyświetlenia