Like czy dislike ?

Witam, dzisiaj przychodzę z propozycją, która na pewno ułatwiłaby życie tobie @Master 🙂
Mianowicie chodzi o to, aby pod propozycją usunięto posty, a dodano możliwość like oraz
dislike. Myślę, że ułatwiłoby to zatwierdzanie propozycji oraz jej odrzucanie.
Np. wchodzisz i widzisz, że jest 100 like i 9 dislike. No i przewaga jest like czyli, że ludziom się to podoba i chcą takiej zmiany.
Jest to tylko propozycja, zapraszam do skomentowania, może ktoś ma lepszy pomysł 🙂
Pozdrawiam, życzę miłego dnia 😄

Jestem za dodaniem dislike'ów oraz like'ów ale według mnie komentarze powinny zostać

Na nie jak odróżnisz czy ktoś gra na tym serwerze czy nie. W sensie ,że like będą dawać Ci którzy nawet nie grają na tym serwerze

ostatnio edytowany przez Kubii

Za, ale żeby komentarze zostały

@Kubaaa w propozycjach może się wypowiadać każdy. Nie tylko ci co grają na serwerach. A skąd wiesz na jakim serwerze kto gra po postach ? Tez tego nie widać.

ostatnio edytowany przez Kolibeer

Nie ma to sensu bo jak ktoś chce się szerzej wypowiedzieć na temat danej osoby to tylko tak nie a chciałby wytknąć atuty bądź wady.Jestem na nie

Przecież, to jest forum a nie jakiś facebook.. Jak dla mnie jest to bez sensu, jeżeli już to ktoś się musi wypowiedzieć a nie zostawić like i siemano... Na nie 😕