Propozycja związana z reklamowaniem

Moja propozycja polega na wspomaganiu rozrastania się tej sieci serwerów.
Mianowicie proponuje zrobienie tego samego co na stronach gamblingów.
Czyli jeżeli użytkownik posiada Cswild.pl w nicku może odebrać na serwerze 50 kredytów dziennie. Polegało by to na rodzaju jakiejś komendy np. !bonus
Zapraszam do dyskusji na ten temat 😄 .

Za, myślę, że jest pełno takich pluginów. 😄

Według mnie zbyt przekoloryzowane (?)
Za dużo kredytów. Pomysł sam w sobie jest spoko. Za bardzo chcecie ułatwiać zarabianie tych kredytów. O to chodzi by grać i zbierac te kredyty a nie od tak je dostawać.
Moim zdaniem max 15 kredytów i nie wiem co tydzień taki bonus.
Przypuśćmy, że wbijam sobie taka nowa ja na Arenke. Nie gram praktycznie nic. Wchodzę tylko codziennie żeby zebrać swój bonus 50 kredytów. Zobaczcie ile przez miesiąc mozna uzbierac. Według mnie zbyt łatwo.:)
Pomysł okey ale trzeba dodać jakieś ograniczenie na ilość i częstość (idk, słowa mi brakuje. Humanistką nie jestem).

@Patkaa W takim razie ja proponuje 5 kredytów na dzień/ 2 dni (50 kredytów było tylko przykładem)

W sumie @Patkaa ma racje, max 15 kredytów było by wystarczająco, ale jestem za 10-cioma kredytami na dzień 😄

Pozdrawiam Bart

ostatnio edytowany przez bart

Już nie bądźcie tacy skromni ja to bym dał 100 kredytów XDDD

Nie że skromni, tyle ze probujecie sobie za bardzo ulatwiac zbieranie tych kredytow. xD

@bart Lepiej byłoby od Server . Np . Dr1 - 15 i wszędzie , gdzie zarabia się po 2/min a na Dr5 , gdzie zarabia się 5/min to 35