Witam, proponuje aby wyłączyć przenikanie tt przez ct. W momencie gdy wbiegnie w ciebie terrorysta ze speedem, a nawet bez to już nie możesz nic zrobić bo albo jest w tobie, albo przebiega za ciebie.

ostatnio edytowany przez ShuTs

i TO JEST ZMIANA, PROSZĘ BRAĆ PRZYKŁAD 🙂 JAK NAJBARDZIEJ TAK :D

Na nie
jak bede sie buntował ?

Jestem na tak,lecz jestem bardziej za komendą która będzie włączać lub wyłączać przenikanie dla 1 osoby

ostatnio edytowany przez Koalka

na nie a haqu juz bo shutsu posta napisał..

Na nie, wtedy nie daloby sie buntowac z kosy

Globalny Moderator

Jak dla mnie nie, ciężkie buntowanie będzie.

@Staff powiedział w Przenikanie:

na nie a haqu juz bo shutsu posta napisał..

Nie wiem kim jesteś, ale czy to coś złego, że to mój kolega a pomysł mi się podoba? xD

tylko jest 1 problem bo osoby co sie buntuja benda odrazu zabijane poniewaz np przeniknie tt a by mogl zabic ct

Według mnie na tak bo jak nie przenikasz to łatwiej z kosy zabić nieuważnego wardena co ma nóż w łapie albo pisze !paint

Właśnie chodzi o to żeby się nie buntować... za

Proszę aby wypowiadały się osoby, które już potrafią samodzielnie myśleć, z góry dzięki

Na tak. Super że w sprawach dotyczących utrudnienia buntu wypowiadają się osoby które nigdy nie prowadzą i cały czas się buntują a nie wiedzą że prowadzenie bywa ciężkie. (nie mówię o wszystkich ale o zdecydowanej większości)
Poza tym da to możliwość większej pracy zespołowej tt np. poprzez podsadzanie się a nie ukrywam wiele razy coś takiego się przydaje.

ostatnio edytowany przez Risensun81

Przecież to takie normalne, że rozpędzasz się 1,5x i patrząc przed siebie przenikasz przez człowieka i nadal patrząc przed siebie rozpędzonym walisz mu nożem w plecy lul wy tak nie macie? xD (Odświeżam)

ostatnio edytowany przez Haqu
  • 47
    Wyświetlenia