Przecież @Master wtedy kiedy zbanował Katarine co byliśmy na ts3 zobaczył, że ty też pisałeś :c

@Haqu master sam mówil że nie jest pewien 😄 przyznałem się do wszystkiego i myślisz że do takiego gówna bym sie nie przyznał? naprawdę przyznaje się do wszystkiego co zrobiłem ( co napisałeś ) ale że to zrobiłem mi nie udowodnisz 😉 w sumie nie wiem czemu próbuje udowodnić tak mało istotną rzecz 😄

Naprawdę @Haqu przestańmy już robić ferment 😄 ja do ciebie nic nie mam, wiem że mi nie wybaczysz. Ale przynajmniej przestańmy zaśmiecać forum.

ostatnio edytowany przez Quertox.x

@Sopel14 Na Ciebie też miałem zły wpływ . Przepraszam ❤ KC :*****

@Czak powiedział w Prośba o unbana Quertox:

W tym poście chciałbym umieścić wszystkie powodu i skutki które ja sprowokowałem...
Gracz Quertox Boże ideał człowieka miły , uprzejmy , mądry ... można by tak wymieniać dalej ale to nie ważne.
Przestawię Wam teraz mnie . Gracz Chuck bardzo toksyczny , chamski .
Quertox przed poznaniem mnie był bardzo dobry , 0 banów , dogadywał się z każdym , pomagał innym . No ogólnie no toxic gut gut . Wszyscy wiemy jak wpływam na ludzi @Kubaaa-XD @Quertox-x . Jak już kogoś winić to mnie a nie jego. Szansa każdemu się należy .... Wierze że on się zmienił @Haqu daj mu szansę a nie odrazu negatywnie się do niego nastawiasz 😕
Dziękuję więcej nie mam nic do powiedzenia.

nadal jest ideałem 😉 ❤

Płeć Piękna

@Master masz nową lekturę do czytania. Zawsze lepsze to niz niemiecki haha

Właściciel

Niestety dalej pamiętam co zrobiłeś. Może za parę miesięcy się to zmieni.

Temat zamknięty

Właściciel

Haqu zgodził się dać Quertoxowi ostatnią szansę.

• 74
    Wyświetlenia