Twój nick: eKo ~[#]
Link do twojego profilu steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198331466063
Data: 21:12
Serwer: [PL] CsWild.pl [Only Mirage][!WS|!GLOVES|!KNIFE]...
Opis sytuacji: Dostałem ban ponieważ admin obrażał mnie i go obraziłem a jak byłem sam na sam to zaczoł mnie obrażać i głośno mówić, wkurzyłem się , i powiedziałem ze niech zamknie ryja i dostałem bana Permanentnego ponieważ moderator na waszych serwerach gra z aimem i wh.
Wyjaśnienie Unbana / Unmuta / Ungaga: Moderator obrażał wiec chciałem wyrazić swoje zdanie o tym, ale wiem ze zle zrobił

Za ale perma ? od kogo i chyba mocno wyzywales

Po pierwsze @Rasha bardzo dobrze gra i jest czysty. Po drugie zaczoł zaczął.
A dochodząc do sedna sprawy, przy banie nie ma powodu, sprawdzę czy ban jest za obrażanie, muszę porozmawiać z adminem i się zapytać, jeżeli ban faktycznie dotyczy obrażania, zostanie skrócony do 3 dni, czyli od dzisiaj zostają ci jeszcze 2
🔹 Pozdrawiam 🔹

@Ekooo Dostałeś bana za oskarżanie innych graczy o grę na wspomagaczach i obrażanie a permanentny był przypadkiem bo miałeś dostać na 3 dni. (przepraszam mój błąd)
A jeżeli chodzi o mnie to gra na wspomagaczach nie jes u mnie możliwa, ponieważ gram w tą grę 3 lata i nie mam zamiaru stracić tego co osiągnąłem i ekwipunku.

ostatnio edytowany przez Rasha

Wszyscy cie obrażali jechali jak po k***** a ty mnie zbanowałeś bo ci powiedziałem ze grasz na wh ale Rasha tylko do mnie się dopierdolił . Czy dostane Unbana ?

Tak jak mówiłem, ban zostaje skrócony do 3 dni, czyli zostały ci w sumie jeszcze 2 dni od teraz.
Można prosić o zamknięcie?,
PS dziękuje @bart

ostatnio edytowany przez Szmucki
  • 9
    Wyświetlenia