Zróbmy idealne serwery razem! Znajduj błędy i odbieraj kredyty/vipy!

0

Odświeżam

0

A nie można wydłużyć czasu jbshop'a ?

0

Na serwerze surf+rpg pod komendą !rpg jest statystyka o nazwie "szybkoszczelność" a domyślam się ,że chodziło o "szybkostrzelność"

0

Dzisiaj patrząc pod !time ile jeszcze mam vipa bo powienien mi się skończyć wyswietliło mi sie takie coś. https://zapodaj.net/76d06f201a0fe.png.html . Chciałbym o naprawienie tego bugu.

0

@Podobno-Mietek Zapraszam do złożenia propozycji.
@Koalka Poprawione
@Madara Wygasłe usługi są usuwane co godzinę, więc może się zdarzyć sytuacja, gdy czas do końca vipa będzie ujemny.

0

Na DR KLASY pod komendą !klasy i wejscie w klase "SMIERC" Pisze posiadasz "Lung jump" chyba chodzi o long jump 😄

0

@Master a co z ta mapa geometry? Niektórych co nie lubią grać tej mapy to denerwuje kiedy ja 2 razy nominuje ta sama mapę i jest znowu grana.

0

To ja powtórzę że na dr+klasy gdy wejdziesz na !klasy i wejdziesz w śmierć to jest napisane że ta klasa posiada lung jumpa a nie long jumpa. Wiem mały błąd ale jest.

0

Odbnował vs Odbanował

0

Na jailbreak piszę wiadomość, że zachęcamy do odebrania bezpłatnych FAJEK na forum czy jakoś tak, a na serwerze nie ma fajek xd. Nie dam ss bo mam bana do 14 na serwie

0

@Ruszowy @Szoczek2 Poprawione, dziękuje bardzo.

0

Odświeżam

0

Odswieżam

0

Ogarnicjie zbugowane friendlyfire na jb. Odrazu po wczytaniu mapy odpala sie freidnlyfire i jest naparzanka przez cala mape gdy admina nie ma

0

Potwierdzam @Sopel14

0

@Sopel14 Została przywrócona stara wersja, więc nie powinno być teraz z tym problemu.

0

@Master własnie juz sie ogarnelo ! 😄

0

Odświeżam

0

Jb:
-usunięcie z serwera efektu strzelania (denerwuje bardzo)
-jak się pisze np !t i zawsze 2 się naciskało to teraz się 4 naciska i lepiej by było jak znowu by na 2 była zmiana (zaraz wstawie zdj)

0

0_1518000299941_20180207112948_1.jpg

Zaloguj się, aby odpowiedzieć