Zróbmy idealne serwery razem! Znajduj błędy i odbieraj kredyty/vipy!

@random Jest to temat dotyczący błędów na serwerach.

@Master zawsze po odpaleniu !tg nie jest wlaczone friendlyfire. Warden musi wtedy ustawiac tg przez menu lub komenda zebysmy mogli sie strzelac. Rekawiczki dzialaja poprawnie ;D

Może troszkę poprawię Sopelka
Zawsze po włączeniu !tg nie jest włączona komemda (!)friendlyfire. Warden musi wtedy ustawiać (!)friendlyfire przez menu lub komendą żebyśmy mogli sie strzelać.

Na menu kupna vipa na serwer JB jest napisane 2x Pierwszeństwo w kolejce do Strażnika https://cswild.vipsource.eu/vip/pl/8

@B4rt3K Nie rozumiem na czym polega błąd?

Plugin na jackpot się zepsuł, czy co? Bo nie działa, jackpot na JB na innych serwach, nie patrzyłem.

ostatnio edytowany przez SyNteRs

Na deathrun + klasy w informacjach napisane jest że klasa Ninja ma double jumpa a jak wybrałem tą klasę to nie działał
@Master

@B4rteK Podwójny skok powinien już działać.

@KIL3RMASHINE Mam nadzieję, że już teraz duch nie będzie mógł aktywować przycisków ;D

Odświeżam temat. Błędy, które pominąłem nie jestem w stanie na daną chwilę naprawić.

Dr klasy slayzone na mapie minecraft beta

@WIZ4RD Proszę doprecyzować występujący błąd.

chodzi mi oto że kiedy wyjdziesz ze spawna mozesz odwrocic sie w lewo uzyc double jumpa i przejsc mape

Na mapie minecraftbeta czasami tero samo ginie spadając w dół taki automatyczny slayzone tylko dla tero

@ł4buzik Nie zgłaszamy błędów map.

Czasem na DR3, jest kosa, ale nie widać rąk