Zróbmy idealne serwery razem! Znajduj błędy i odbieraj kredyty/vipy!

0

@random Jest to temat dotyczący błędów na serwerach.

0

@Master zawsze po odpaleniu !tg nie jest wlaczone friendlyfire. Warden musi wtedy ustawiac tg przez menu lub komenda zebysmy mogli sie strzelac. Rekawiczki dzialaja poprawnie ;D

0

Może troszkę poprawię Sopelka
Zawsze po włączeniu !tg nie jest włączona komemda (!)friendlyfire. Warden musi wtedy ustawiać (!)friendlyfire przez menu lub komendą żebyśmy mogli sie strzelać.

0

Na menu kupna vipa na serwer JB jest napisane 2x Pierwszeństwo w kolejce do Strażnika https://cswild.vipsource.eu/vip/pl/8

0

@B4rt3K Nie rozumiem na czym polega błąd?

0

@B4rteK Poprawione, dzięki!

0

Plugin na jackpot się zepsuł, czy co? Bo nie działa, jackpot na JB na innych serwach, nie patrzyłem.

0

@MovvE Poprawione

0

Na deathrun + klasy w informacjach napisane jest że klasa Ninja ma double jumpa a jak wybrałem tą klasę to nie działał
@Master

0

@B4rteK Podwójny skok powinien już działać.

0

@KIL3RMASHINE Mam nadzieję, że już teraz duch nie będzie mógł aktywować przycisków ;D

0

Odświeżam temat. Błędy, które pominąłem nie jestem w stanie na daną chwilę naprawić.

0

Dr klasy slayzone na mapie minecraft beta

0

@WIZ4RD Proszę doprecyzować występujący błąd.

0

chodzi mi oto że kiedy wyjdziesz ze spawna mozesz odwrocic sie w lewo uzyc double jumpa i przejsc mape

0

Odświeżam

0

Na mapie minecraftbeta czasami tero samo ginie spadając w dół taki automatyczny slayzone tylko dla tero

0

@ł4buzik Nie zgłaszamy błędów map.

0

Czasem na DR3, jest kosa, ale nie widać rąk

Zaloguj się, aby odpowiedzieć