Taki subary 1000
Jakiś nowy wbija i co nie moze wbic levela troche slabo

Moderator Surf + RPG

Taki nowy za samo obijanie Subaru dostaje lvl. 😉 Duża część graczy nie dobiła nawet 600 poziomu, Subaru jest zwyczajnie najaktywniejszy i najszybszy. Reset w tej chwili moim zdaniem jest bez sensu.

Ban Team

Zawsze będą tego typu pretensje. Kiedyś był jokur 1k lvl który niszczył każdego teraz jest subaru nowi gracze zawsze będą musieli grać trochę dłużej ,żeby nie być zabijanym co chwile

Tak jak pisał Koalka trzeba chwile pograć a nie co 3 miesiące reset.

Moim zdaniem powinien być reset jak np. topka czyli tych 10 graczy wbije przynajmniej ten 1k lvl bo takiego subaru robi się z łatwością, wystarczy dobrze strzelać

ostatnio edytowany przez NEq
Moderator Only Mirage

Według mnie powinien być reset jak top3 wbije 1000 lvl .

Za sam mam 300 lvl jak naraxie a już idzie odczuć jak jest ktoś z wiekszymlvlem

Grafik

Czasami trzeba zrobić reset
ZA

Na nie takie coś nie ma sensu chcecie resetować za każdym razem gdy ktoś wbije 1000 lvl ? wbicie 1000 lvl to kwestia 1 mieś jeśli gra się tak dużo jak subaru sam wbiłem 800 (mam taki aktualnie) grając tu około 3 tyg nie licząc przerw. Zawsze będą jacyś nowi gracze i co mamy specjalnie dla nich robić reset ? Robienie resetu co 1 mieś nie będzie miało żadnego sensu.

ostatnio edytowany przez Senpai
Ban Team

Jak zaczynałem grać na surf+rpg to nie płakałem że mnie zabijają tylko grałem i grałem żeby być lepszy. Ja na ten 1k lv też musiałem sporo czasu grać. I wbije jakiś nowy typ i chce reset bo ginie ? Bez sensu .. trzeba troche pograć i się postarać 😉

Moderator Forum

@Senpai No tak, ale jakiś restart musi kiedyś w końcu być.

Reset był 3miechy temu i co 3 miechy mają być resety moim zdaniem jeszcze jest na to czas dajmy innym dobić ten 1k lv wtedy pomyślmy o resecie

• 16
    Wyświetleń

Wygląda na to, że twoje połączenie z CsWild.pl zostało przerwane. Proszę czekać, gdy staramy się je odnowić.