Czy gra ktoś tutaj w Metina na Classicu w żółtych? Jak nie to serdecznie zapraszam, możecie ze mną pograć, można się również na ts3 dogadać, mamy gildię CSWILD 😄

Hipster i metin? 😮 Ja myślałem że tylko w Csa gra i boostuje Mastera. Hehe 🙂 Powodzenia z gildia 😉

Classic największy syf serwer same dzieci od isamu :X

Jak się trochę ludzi zbierze ogarniętych to moge popykać 😛

Mogę pograć,miałem wrócić do metina 🙂

Zapraszam serdecznie, ja już 41 lvl mam i chętnie pomogę, trochę dzieci jest ale dzięki temu łatwo odbić spota 😄

68 dagger 😘 Do zobaczenia jinno

Moi koledzy z klasy zaczęli także grać i ja też miałem zaczynać,ale ostatnio mało czasu przyjdę że szkoły pogram chwilę na serwie lub mma i lecę spać jak się zdecyduje to napiszę

Jak będzie fajna ekipa to się dołączę 😄

No nie wiem nie gram w metina ale widzę że coraz więcej osób gra więc chyba zacznę 😄

Zapraszam na ts, na kanały cswild, pogadamy 😄

@Hipster A nie lepiej grać na sheim?Chyba bardziej ogarniente 😄

@Nieznajomy Polecam ja z @Myla gramy w 2 ja mental 112 a myla wp 105
%(#00ff04)[Fajny serwer też możemy z mylą pomóc komuś na start a na ts'ie jesteśmy zawsze 😄 Więc również chętnych gry na Sheim zapraszamy do nas na kanał (Wystarczy do jednego z nas napisać na ts jesteśmy zazwyczaj na naszym kanale w przedziale "Gildia 2 | BiM" ]

ostatnio edytowany przez Koalka

@Koalka Myśle że sheim jest bardziej ogarnięnty.A co inni na to powiedzą? 😄

Wolę tutaj, już zacząłem, kto chce niech się dołącza i tyle, chętnie pomogę na starcie 🙂

@Hipster Nikt nie każe nikomu grać my rzuciliśmy z @Nieznajomy propozycje gdyż np. Ja oraz myla mam spory asortyment przedmiotów i możemy wspomóc nowszych graczy 😄 . A chyba nie ma sensu pisać osobnego postu skoro już tutaj można to napisać

• 20
    Wyświetlenia