Nick:Nieznajomy
Imię:Jakub
Staż na serwerze: (sprawdzamy za pomocą TEGO PORADNIKA)13 godzin ale do piątku/soboty wbije wymagane 15
Profil Steam:http://steamcommunity.com/id/21455345/
Dlaczego chcesz zostać adminem na naszym serwerze? :Chciałbym zostać moderatorem ponieważ na serwerze mają miejsce takie sytuację typu:Obrażanie graczy,dzieci które nie posiadają mutacji i mimo tego że zwracam im kulturalnie uwagę że mikrofon jest od 15+ lub po mutacji to zaczynają mnie wyzywać jak i innych graczy,skracanie przed 4:45 i wiele innych.Na serwerze spędzam od godziny do 2/3 na dzień.Z tego co zaobserwowałem obecna administracja wchodzi bardzo rzadko,odkąd gram na serwerze to widziałem 2/3 adminów i to bardzo rzadko naprawdę....Myślę że pomogę w utrzymaniu porządku na serwerze.Mam dobre kontakty z graczami,zawsze chętnie coś pomogę wyjaśnię.Spytacie dlaczego składasz jak nie masz jeszcze 15 godzin?Odpowiedz jest prosta,mianowicie nie da się grać a codzienne pisanie skarg staje się nudne ...
Doświadczenie:Opiekun DR5
Forma zapłaty składki(SMS/Przelew/PSC/PayPal):Psc
Kontakt:Steam/ts3/forum

Na tak
+MILY
+POMOCNY
+Doswiadczenie
+Forum
+wiek
+staz

Na tak:
-Często Widać na serwerze

Jak najbardziej na tak :
+wiek
+staż
+spoko mordka ;D

pzdr PingwiN

ostatnio edytowany przez Danielelele

na tak:
+wiek
+doświadczenie
+forum
+podanie (*,ponieważ *,że)
-staż

• Pozdrawiam Bart 🙂

Jestem na tak:
+wiek
+mutacja
+doświadczenie
+Przyda się tam admin, bo obecność obecnej administracji to jakaś porażka. Oczywiście bez obrazy dla właściciela, ale jeszcze nigdy nie widziałem tam administratora pod moją obecnością.

@Wielki_HeadShot

Jestem na nie
-brak mutacji 😘
-staż
-czasem krzyczy :C

ostatnio edytowany przez Николас

Na tak
miły
doswiadczenie
+-godz

• 11
    Wyświetlenia