Twój nick: TombR4ider
Godzina i data zdarzenia: 2017-11-21
Mapa: Niewiem
Nick Admina/Gracza na którego chcesz złożyć skargę: Patrykus
Link do profilu steam oskarżonego:Nie posiadam
Opis sytuacji: (konkretnie i na temat) Mialem wyciszonego csa gadalem z kolezanka na ts , kolezanka poszla na zw , to zaczalem sb beatboxowac i doslownie przy bunnyhopowaniu odpalilem guzik przypadkowo na mikrofon W cs (kazdemu sie zdarza) I doslowanie 3 sec mi sie odpalil , i mialem wyciszonego csa nikt mi nic nie napisal ani nic , dostalem muta na tydzien
Dowody: (screeny, demko): Demko mozna zobaczyc w godz 18-20
Świadkowie:(ewentualnie, gdy nie ma dowodów): Serwer

jak by to było raz to byś nie dostał ale po chwili zrobiłeś to jeszcze raz

Zostawiam zdanie dla kogos kto nie scamuje i kto nie daje bez powodu mutów i banow 🙂

J3ST3M Z4 unMUT3M LUB D3GR4D3M
:d

ostatnio edytowany przez PiONeeR

Poza tym Patrykus próbuje skamować. Na dowód jest rozmowa, próbuje "pomóc" zrobić kosę. Sztucznie na pw przeprasza mnie że dał bana.

JESTEM ZA DEGRADEM

ostatnio edytowany przez xxx

Uważam że to była chwila . Tombrider dosłownie 2 razy włączył mikro na dosłownie 3 sekundy więc nie powinen dostać bana na 7 dni co najwyżej 30 min

@barteka112 Bana? chyba muta, a poza tym Twoje konto zostało utworzone 4 minuty temu...

ostatnio edytowany przez PiONeeR

Nikomu BEATBOX nie przeszkadzał.

xxx - nawet nie zrobilem tego specjalnie ale no jak nie przeszkadzal to kolejny powod do tego ze mute niesluszny 🙂

xxx tak się składa że się pomyliłem ale co z tego że mam konto 4 min skoro byłem na serwie przy tym i słyszałem cała sytuacje

Według mnie, Patrykus nie powinien dostawać degrada, chociaż mut na tydzień mógł być krótszy ( Patrykus 'robił' kosy kiedyś, ale nie podczas adminowania ) i sory za ortografię ;/

Właściciel

Zostałeś odblokowany na czacie głosowym, bo blokada było zdecydowanie zbyt surowa. Admin miał prawo Cię zmutować, ale trochę przesadził z długością.

Temat zamknięty

• 13
    Wyświetleń

Wygląda na to, że twoje połączenie z CsWild.pl zostało przerwane. Proszę czekać, gdy staramy się je odnowić.