Ważna zmiana dla adminów!

Witam!

Związku z licznymi skargami odnośnie odbanowania cudzych banów, od dnia dzisiejszego admini mają permisję jedynie do obanowania nadanych przez siebie blokad. Takie rangi jak opiekun oczywiście nadal mogą odblokować wszystkie bany. Pozdrawiam

Jak takie zmiany to moze cos z banami ban teamu mozna by zrobi

@Master Niestety teraz admin nie może odbanować bana nadanego przez siebie który jest na okres permamętny. Ostatnio missclicka walnąłem i ub musiałem dla gracza załatwiać przez hipstera

Według mnie słaba zmiana ale niech będzie

@Myla Może tylko zmiana dopiero zaktualizuje się po restarcie serwerów czyli dzisiaj w nocy.

Dawno nie widziałem tego typu skargi,więc wydaje mi się,że nie potrzebna zmiana,ale ok

@VIPER Bardzo dużo skarg dostaje na PW, raczej nikt nie piszę o tym na forum. Był to naprawdę duży problem, który powodował konflikty między adminami. Zresztą coś takiego powinno być od samego początku.

@Master to może mógłbyś zrobić tak,żeby tylko członkowie ban teamu mieli takie przywileje sam napisałeś,że wybrałeś osoby godne zaufania więc nikt chyba czegoś takiego nie odwali

Jestem dodam od siebie, że zdarzały się sytuację, gdzie admin odblokowywał moje bany co jest oczywiście niedopuszczalne, a nie miałem jak tego zweryfikować, bo nie jestem w stanie kontrolować wszystkich banów.