Ważna zmiana dla adminów!

0

Witam!

Związku z licznymi skargami odnośnie odbanowania cudzych banów, od dnia dzisiejszego admini mają permisję jedynie do obanowania nadanych przez siebie blokad. Takie rangi jak opiekun oczywiście nadal mogą odblokować wszystkie bany. Pozdrawiam

0

Super, dobra robota @Master 😘

0

Jak takie zmiany to moze cos z banami ban teamu mozna by zrobi

0

@Master Niestety teraz admin nie może odbanować bana nadanego przez siebie który jest na okres permamętny. Ostatnio missclicka walnąłem i ub musiałem dla gracza załatwiać przez hipstera

0

Według mnie słaba zmiana ale niech będzie

0

@Myla Może tylko zmiana dopiero zaktualizuje się po restarcie serwerów czyli dzisiaj w nocy.

0

Dobra robota!

0

Obaniowania Odbanowania

0

Nawet Nawet

0

Dawno nie widziałem tego typu skargi,więc wydaje mi się,że nie potrzebna zmiana,ale ok

0

Podzielam zdanie @VIPER

0

Podzielam zdanie @Szmucki

0

Słabo

0

Wreszcie

0

@VIPER Bardzo dużo skarg dostaje na PW, raczej nikt nie piszę o tym na forum. Był to naprawdę duży problem, który powodował konflikty między adminami. Zresztą coś takiego powinno być od samego początku.

0

@Master to może mógłbyś zrobić tak,żeby tylko członkowie ban teamu mieli takie przywileje sam napisałeś,że wybrałeś osoby godne zaufania więc nikt chyba czegoś takiego nie odwali

0

oki

0

Jestem dodam od siebie, że zdarzały się sytuację, gdzie admin odblokowywał moje bany co jest oczywiście niedopuszczalne, a nie miałem jak tego zweryfikować, bo nie jestem w stanie kontrolować wszystkich banów.

0

@Master A co z konsolą?

Zaloguj się, aby odpowiedzieć