Twój nick: Shiver
Godzina i data zdarzenia: Ok. 23.00 25.11.2017 oraz ok. 01.00 26.11.2017
Mapa: deathrun_aztecan_v5_go oraz dr_stone_wild
Nick Admina/Gracza na którego chcesz złożyć skargę: Redux
Link do profilu steam oskarżonego: http://steamcommunity.com/id/happyvery/
Opis sytuacji: (konkretnie i na temat): Napisałem, ze chcem pestki, po czym gracz mnie zabił i napisałem do Szanownego Reduxa czy go zbanuje po czym, ten osobnik udawał, że go nie ma (robiąc bh do końca czasu mapy) w skrócie 0 reakcji na moje słowa. A na drugiej mapie było podobnie chciałem awp, a gracz mi dał bhopa i mnie zabił tez 0 reakcji adminka.
Dowody: (screeny, demko): Demka (lecz nie mogę wrzucić, bo coś nie działa)
Świadkowie:(ewentualnie, gdy nie ma dowodów): Pewnie nikt nie napisze bo lubi podlizać się do tego człowieka 😉

Jak widzę to duża ilość osób narzeka na niego oraz jest za degradacją. Ja jestem tego samego zdania. Pozdrawiam. 😉

Shiver a jaki to był gracz?

Kurwa mac
japierdole

nie wytrzymam z tobą ile razy można mówic ze mam z/w
a ty jak zwykle jesteś za przeproszeniem zjebany że tak się wyraże sam dajesz to czego inni nie chcą a potem ma wąty
Moim zdaniem kup sobie mikro nic nie pisałeś ziomek miałem z/w
i wyłącz sobie te jebane kurwa chat 0 cały czas to masz tylko ty jesteś jakiś dziwny przeszkadza co coś jak mam z/w Robilem BH bo mogłem nie do końca mapy obejrzyj sobie demko 2
2 sprawa nie masz dowodów a ja mam
świadków nawet nie wiesz kto ci to dał a sam to pisesz daj mi dowody na to potem pisz

Na mapie Aztecan gracz ! Rush !, a na stone Reto (dokladnego nie pamietam)

Wątpie że pamiętasz nazwy ich nicków daj demko dowody
i ofnij te jeb*** voice 0 Bo nikt nie czyta tego co pisesz zawsze kurwa pisesz a oni ci odpowiadają a ty nie regujesz ingnorujesz ich sobie i tyle 🙂
Mogę znaleźć graczy którzy to powierdzą

@SicreT
Widac jaki admin, poza tym dobre zw jak byles nonstop "dostepny"

No byłem afka mam chyba brata jakbc i też gra

Wątpie że pamiętasz nazwy ich nicków daj demko dowody
i ofnij te jeb*** voice 0 Bo nikt nie czyta tego co pisesz zawsze kurwa pisesz a oni ci odpowiadają a ty nie regujesz ingnorujesz ich sobie i tyle
Mogę znaleźć graczy którzy to powierdzą Odpowiedz mi na to

@SicreT Nie musisz sie powtarzac, dalem wyzej jakbys nie zobaczyl 😉
dodam jeszcze to zawsze dodaje zeby napisali co chce inni ewentualnie tt jak napisales, ze odpowiadaja mi za pomoca mikrofonu to jak mam to uslyszec? Jak mam voice na 0 jak juz Ci pisalem xxx razy. Poza tym dobre zachowanie adminka, "zjebany" i inne wulgi. Brawo, brawo

ostatnio edytowany przez Shiver

Nucz się czytać 'za przeproszeniem'
Moja wina że masz Voice zero daj sobie na 0,5
Niektórzy nie czytają może czatu

@SicreT
Od tego masz admina jak sie nie myle zeby reagowac na chat pisemny jak i glosowy 😉

Chyba, ze nie wyrabiasz pilnowac obydwoch

Widzę że nie ograniasz tego co do ciebie pisze więc daje głos komuś innemu

No dlatego pisałem za Przeproszeniem że przepraszam za swoje słownictwo

Redux skoro twój brat gra to wtedy on nie może banowac bo nie ma admina lub nie umie? W każdej chwili jak jest admin przed czyimś nickiem powinien spełniać swoje obowiązki.
Bo jak jest admin to raczej jest po to aby banowal/mutowal/gagowal. Chyba ze ty wbijasz tylko po to aby pograć i mieć fejm bo jesteś adminem. Bylem na serwerze tez gdy twój kumpel albo ktoś bo gadałeś z nim normalnie zaczął wyzywać i nawet mu nie zwróciłes uwagi. Nie musisz pisać o dowodach bo każdy to wie tylko przytaczam taka sytuacje.

Dodam jeszcze, ze demko moze kazdy zobaczyc kiedy chce, wiec juz sie nie tlumacz tym, ze dowodow nie ma

ostatnio edytowany przez Shiver
Właściciel

Nie będziemy tolerować tego jak admin wyzywa graczy na forum, nawet jeśli ktoś Cię prowokuje należy zachować spokój. Skarga w tym przypadku już nie ma znaczenia.

Temat zamknięty

• 19
    Wyświetleń

Wygląda na to, że twoje połączenie z CsWild.pl zostało przerwane. Proszę czekać, gdy staramy się je odnowić.