Jestem za skróceniem muta do 3 lat

@BlackFord powiedział w Unmut:

Jestem za skróceniem muta do 3 lat

No To Podziekuję

Chyba już powiedziałem że proszę o zamknicię 🔢

@ViShO777 powiedział w Unmut:

Proszę o zamknięcie

@Czajka powiedział w Unmut:

Na nie

Mam to uznać za nabijanie postów ????

@PingwiN powiedział w Unmut:

Jestem za unmute przyznał się do błędu i każdy może dostać drugą szanse ;D

@YuukiMe. powiedział w Unmut:

Nie jestem za unmuten.

@rocik-あ powiedział w Unmut:

@BlackFord 4 lat

@VooDoo powiedział w Unmut:

@rocik-あ 5 lat*

,,Otóż wypowiadać się w tym temacie może tylko osoba pisząca temat, administrator, który zbanował danego użytkownika lub dał muta /gaga lub administrator zamieszany w daną sprawę. Zasada nie obowiązuje moderatora forum / właścicieli. Wprowadzenie tej zasady jest to spowodowane ciągłym spamem w tym dziale.''

Pozdrawiam 😉

@ViShO777 no dobra nie powinniśmy się wypowiadać ale nie dość, że pisze ci, że jestem za unmute to co jeszcze się strzelasz do mnie nie rozumiem ciebie 🙂

Słuchaj ja się nie obrażam, tylko skoro inni popełnili błąd i ty też to zrobiłeś i bym cię pominął to trochę jest to nie uczciwe dla osób z drugiej strony ale miło mi, że jesteś na tak, chociaż temat jest już ,,zamknięty'' 😉

Na NIE!
Gracz wnerwia jak puszcza te bindy, a i tak mówi, że nie będzie puszczał - każdy tak mówi nawet ja, a i tak nie dotrzymuje słowa ;D

Właściciel Deathrun 5

Po co wy to piszecie ludzie? :_: Chyba napisał że do zamknięcia.......no to po co piszecie że na nie

Jestem za unmutem każdy sie zmienia.

ostatnio edytowany przez Ticzek

Skoro sam się nie zmieniłeś to twoja sprawa nie jestem tobą, po co się wypowiadasz? skoro sam się przyznałeś ze robisz błedy to po chuja sie czepiasz, nie twoja sprawa 🙂

Opiekun Only Mirage

Dlaczego niby nabijanie postów ja jestem adminem tego serwera i mogę się tu wypowiadać i to nie jest nabijanie postów tylko wyrażenie mojej opinij żałosne

• 30
    Wyświetlenia