Unmut

0

Na nie

0

@ViShO777 powiedział w Unmut:

Proszę o zamknięcie

@Czajka powiedział w Unmut:

Na nie

Mam to uznać za nabijanie postów ????

0

@PingwiN powiedział w Unmut:

Jestem za unmute przyznał się do błędu i każdy może dostać drugą szanse ;D

@YuukiMe. powiedział w Unmut:

Nie jestem za unmuten.

@rocik-あ powiedział w Unmut:

@BlackFord 4 lat

@VooDoo powiedział w Unmut:

@rocik-あ 5 lat*

,,Otóż wypowiadać się w tym temacie może tylko osoba pisząca temat, administrator, który zbanował danego użytkownika lub dał muta /gaga lub administrator zamieszany w daną sprawę. Zasada nie obowiązuje moderatora forum / właścicieli. Wprowadzenie tej zasady jest to spowodowane ciągłym spamem w tym dziale.''

Pozdrawiam 😉

0

@ViShO777 no dobra nie powinniśmy się wypowiadać ale nie dość, że pisze ci, że jestem za unmute to co jeszcze się strzelasz do mnie nie rozumiem ciebie 🙂

0

Słuchaj ja się nie obrażam, tylko skoro inni popełnili błąd i ty też to zrobiłeś i bym cię pominął to trochę jest to nie uczciwe dla osób z drugiej strony ale miło mi, że jesteś na tak, chociaż temat jest już ,,zamknięty'' 😉

0

Za nabiciem postów 😄 !

0

Na NIE!
Gracz wnerwia jak puszcza te bindy, a i tak mówi, że nie będzie puszczał - każdy tak mówi nawet ja, a i tak nie dotrzymuje słowa ;D

0

Po co wy to piszecie ludzie? :_: Chyba napisał że do zamknięcia.......no to po co piszecie że na nie

0

Jestem za unmutem każdy sie zmienia.

0

Skoro sam się nie zmieniłeś to twoja sprawa nie jestem tobą, po co się wypowiadasz? skoro sam się przyznałeś ze robisz błedy to po chuja sie czepiasz, nie twoja sprawa 🙂

0

Dlaczego niby nabijanie postów ja jestem adminem tego serwera i mogę się tu wypowiadać i to nie jest nabijanie postów tylko wyrażenie mojej opinij żałosne

0

@ViShO777 nie chodziło @bart o "ż", tylko o przecinki 😉

0

@Szmucki Wszystko zostało wytłumaczone na ts. 😄

0

@Czajka skoro napisałem, że temat jest do zamknięcia a ty się wypowiadasz chociaż sam wiesz, że to nic nie zmieni to po co?

0

Jak już mam się tu nie wypowiadać to przecież ja ci muta dałem 😄

0

,,Prosze o zamknięcie'' napisałem to chyba jasno widać, że już nie walcze o to, że chce unmuta i nie ma co się wypowiadać

0

Temat zamknięty

Zaloguj się, aby odpowiedzieć