Twój nick: ViShO ;D
Link do twojego profilu steam: http://steamcommunity.com/id/olkaczelo/
Data: 27.11.2017 14:12
Serwer: deathrun ten 1 xD
Opis sytuacji: Chciałbym dostać unmuta poniewaz puszczalem bindy i bardzo tego żałuję i obiecuje że nie będę tego więcej robił
Wyjaśnienie Unbana / Unmuta / Ungaga: Unmut (bindy)

Jestem za unmute przyznał się do błędu i każdy może dostać drugą szanse ;D

aha??? to jakieś żarty? czepiasz sie ze nie robie ogonków nad lilerami chociaz to nic praktycznie nie zmienia a co do ,,że'' napislem ,,że'' i nie wiem gdzie ty tu widzisz błąd ;/

i nie wiem czy to coś zmienia do odwołania

Jestem za skróceniem muta do 3 lat

@BlackFord powiedział w Unmut:

Jestem za skróceniem muta do 3 lat

No To Podziekuję

Chyba już powiedziałem że proszę o zamknicię 🔢

@ViShO777 powiedział w Unmut:

Proszę o zamknięcie

@Czajka powiedział w Unmut:

Na nie

Mam to uznać za nabijanie postów ????

@PingwiN powiedział w Unmut:

Jestem za unmute przyznał się do błędu i każdy może dostać drugą szanse ;D

@YuukiMe. powiedział w Unmut:

Nie jestem za unmuten.

@rocik-あ powiedział w Unmut:

@BlackFord 4 lat

@VooDoo powiedział w Unmut:

@rocik-あ 5 lat*

,,Otóż wypowiadać się w tym temacie może tylko osoba pisząca temat, administrator, który zbanował danego użytkownika lub dał muta /gaga lub administrator zamieszany w daną sprawę. Zasada nie obowiązuje moderatora forum / właścicieli. Wprowadzenie tej zasady jest to spowodowane ciągłym spamem w tym dziale.''

Pozdrawiam 😉

@ViShO777 no dobra nie powinniśmy się wypowiadać ale nie dość, że pisze ci, że jestem za unmute to co jeszcze się strzelasz do mnie nie rozumiem ciebie 🙂

Słuchaj ja się nie obrażam, tylko skoro inni popełnili błąd i ty też to zrobiłeś i bym cię pominął to trochę jest to nie uczciwe dla osób z drugiej strony ale miło mi, że jesteś na tak, chociaż temat jest już ,,zamknięty'' 😉

Na NIE!
Gracz wnerwia jak puszcza te bindy, a i tak mówi, że nie będzie puszczał - każdy tak mówi nawet ja, a i tak nie dotrzymuje słowa ;D

Właściciel Deathrun 5

Po co wy to piszecie ludzie? :_: Chyba napisał że do zamknięcia.......no to po co piszecie że na nie

• 30
    Wyświetlenia