Twój nick: ☯「SzaяaN」
Nick osoby oskarżonej: Boro
Steam ID / IP gracza: STEAM_0:1:119558129
Data i godzina: 11/27/2017 - 20:30
Mapa wtedy aktualnie grana na serwerze: Nie wiem ale można sprawdzić.
Opis sytuacji: Wbiłem na serwer i jakiś ziomek się do kogoś spinał i powiedziałem do niego "Zamknji morde typie" i po chwili dostałem bana od Boro z komentarzem "obraza graczy" na serwie było 2 moich kolegów i spytali się za co dostałem bana i boro odpowiedział ze za rush (po tym jak powiedziałem że pisze skarge) bana na 6h! Jest to mój pierwszy ban na arenkach od dłuższego czasu na CSWild. Boro daje bany za nic i tyle w temacie (np. kolega powiedział dosłownie słowo a nie ma mutacji i dostał muta na 16h!). Prosze o unbana.
Dowód: https://steamuserimages-a.akamaihd.net/ugc/871873539214154571/6D97D789A101FD2DD2C20D1DF2645F1BDF6E3D8B/

Bardzo się cieszę z powodu tej skargi, zwraca ona uwagę na roszczeniowe zachowanie młodzieży/dzieci które często jest spotykane na serwerze, może zaczniemy od błędów logicznych:

-"spytali się za co dostałem bana i boro odpowiedział ze za rush"

na screenie który sam zamieściłeś znajduje się powód i nie jest to rush, abstrahuje od tego, że poinformowałem twojego kolegę, że dostałeś bana za krzyczenie i agresywne ubliżanie innym graczą oraz za rush, co może potwierdzić "widzęJasność#20fps" który sam mówił, że szkoda, że nie ma admina bo już byś dostał bana (o zgrozo byłem na serwerze 🙂 )

-"pierwszy ban na arenkach od dłuższego czasu na CSWild

To pierwszy, czy kolejny ale po długim okresie?

Co do twojego tłumaczenia, że powiedziałeś "zamknij morde typie" jeżeli byś serio tak powiedział to też byś dostał ostrzeżenie albo bana na 5 minut żeby ochłonąć, no ale ta wiązanka była dłuższa i bardziej zawiła 😉 co świadczy z resztą o twoim poziomie, na tym serwerze jako aministratorzy dbamy o to aby była kultura i aby ludzie chętnie tu wracali, nie nadawałeś się przykro mi i jednego czego żałuje to tego, że nie dostałeś bana na dłużej.

"Boro daje bany za nic i tyle w temacie"

To zdanie niestety nie uwiarygadnia twojej skargi w żadnym stopniu jedynie pokazuje poziom flustracji, jesteś na serwerze na którym są ogólno przyjęte normy do których musisz się stosować a ja muszę je egzekwować, z czego wydaje mi się wywiązuje się bardzo dobrze.

"np. kolega powiedział dosłownie słowo a nie ma mutacji i dostał muta na 16h!"

Twój kolega nie powiedział "dosłownie słowo" a zamieniłem z nim około 10 zdań po czym poinformowałem go, że muszę mu dać muta ponieważ w REGULAMINIE jest napisane:

"Czas głosowy jest dozwolony tylko po mutacji."

Mało tego bo w regulaminie są też takie podpunkty jak:

"Zabronione jest rushowanie na serwerze."
"Zabronione jest obrażanie graczy na serwerze."
"Zabronione jest nadużywanie jakichkolwiek wulgaryzmów."

Odziwo w regulaminie jest też taki podpunkt jak:

"Obrażanie, wyzywanie = Ban 10 minut do 1 dnia (w przypadku nadmiernego, często powtarzającego się obrażenia i wyzywania ban może być nadany na długość 7 dni)."

oraz

"Rush przed 15 sekundą rundy = Ban na 60 minut ---> Ban na 180 minut."

Jeszcze co do terminologii, mianownictwa, czy nomenklatury (wybierz sobie) śpieszę z pomocą gdybyś miał braki w tej materii co do słowa REGULAMIN do którego po wejściu na serwer musisz się stosować.

"Regulamin – zbiór przepisów normujących zasady postępowania lub prac organu państwowego, instytucji, zakładu lub urządzenia wydany przez organ do tego uprawniony."

To jest mój pierwszy i ostatni post w tym temacie z racji w/w podpunktów uważam, że sytuacja jest wyjaśniona, a od siebie dodam tylko tyle, że życzę sobie oraz Wam na serwerze jak najmniej takich toksycznych, roszczeniowych i nie myślących ludzi.

PS: Gdyby ode mnie to zależało to przedłużył bym Ci bana za brak logicznego myślenia pomimo jasnych powódek oraz podania powodu łamania punktów regulaminu a co do unbana to pomimo braku mojej decyzyjności w tej materii to jestem pewien, że go nie dostaniesz

ostatnio edytowany przez boroowik

flustracji frustracji
odziwo o dziwo
Plus jest jeszcze jedna kwestia jeżeli rozmawiałeś z graczem, który nie posiada to nie powinieneś dawać mu muta tylko raczej poinformować go, że nie może już więcej mówić, bo nie ma mutacji (chociaż po prawdzie, to ja osobiście jeżeli ktoś nie ma mutacji, ale głos ma w miarę do zniesienia, nie krzyczy, spokojnie rozmawia i daje info reszcie społeczności info to nigdy nie mutuje takiej osoby, ale to jak wiadomo każdy w miarę swojego uznania)

"Plus jest jeszcze jedna kwestia jeżeli rozmawiałeś z graczem, który nie posiada"

Domyślam się, że chodzi o "nie posiada mutacji"

"to nie powinieneś dawać mu muta"

Patrz regulamin:

"Używanie czatu głosowego przed mutacją = Mute na 120 minut ---> Ban na 30 minut ---> Ban na 60 minut."

Warto też dodać, że argument "dawanie infa" nijak ma się do serwera typu multi-arena 1vs1

Swoją drogą wysiliłem się i przeczytałem regulamin serwera DD2/Mirage/Cache i w nim też znajduje się bliźniaczy punkt na temat dawania mute ludziom przed mutacją

"ale to jak wiadomo każdy w miarę swojego uznania"

Ja się raczej kieruję zasadą nie według własnego uznania a według regulaminu, to jest jakiś absurd aby tłumaczyć komukolwiek coś co jest w regulaminie.

@boroowik oczywiście masz dużo racji, lecz popatrz

Przekroczenie dopuszczalnej prędkości :

• do 10 km/h: do 50 zł
  • o 11-20 km/h: od 50 do 100 zł

Na takim przykładzie mogę wytłumaczyć ci o co mi chodzi, ktoś przekroczy prędkość o 11km/h więc zgodnie z regulaminem mogę mu dać mandat 100zł, ale jeżeli chciałbym dać szansę to mogę potraktować ten 1km/h jako błąd pomiarowy i dać mandat 25zł albo pouczenie. Co do infa na 1vs1 faktycznie racja.
Pytanie czy musimy być takimi służbistami, a tak poza wszystkim co tak naprawdę jest wyznacznikiem mutacji, niektórzy mają wysokie głosy, a przy mutacji głos obniża się chyba o jedną oktawę. Lecz oczywiście masz pełne prawo zmutować zgodnie z regulaminem.

Sens dysputy byłby w momencie gdybym dał komuś szansę i ktoś miałby pretensje bo np. on tej szansy nie dostał, ale ja zupełnie nie rozumiem o czym My piszemy skoro wszystko było zrobione zgodnie z regulaminem i nikt nie może mieć o nic pretensji.
Co do bycia służbistą nie mam pojęcia jak jest na twoim serwerze ale na 1vs1 nie "zmutowanie" jednej persony bez mutacji = lawinie krzyków i rozmów innych graczy przed 16 rokiem życia, zostałem adminem żeby był porządek i aby się przyjemnie grało i rozmawiało rzeczowo w miłej atmosferze, dbam o to i niestety w większości przypadków muszę mutować/banować ludzi chociażby dla przykładu aby inni widzieli jaki ten serwer ma target, oraz, że tutaj się dba o dobrą atmosferę i nie toleruje się wielu zachowań. Dziękuję za dobre rady ale myślę, że bez nich spełniam swoje zadanie oraz to czego oczekują ode mnie inni gracze na serwerze. Jeszcze co do mutacji i tego co jest jej wyznacznikiem to wybacz ale się do tego się nie odniosę bo odpowiedź jest zbyt oczywista i myślę, że nikomu nie potrzeba tego tłumaczyć

Skarga Odrzucona

Temat zamknięty

tak jak napisał @boroowik twoja wiązanka była dłuższa niż to co napisałeś po 2 wszedłeś na serwer i od razu każdego co rundę rushowałeś,więc ban w 100% słuszny a ban na 6h mieści się w regulaminie

• 7
    Wyświetlenia