Twój nick: TombR4ider
Godzina i data zdarzenia: 20:33 2017-11-30
Mapa:snowdream 2
Nick Admina/Gracza na którego chcesz złożyć skargę: Patrrykus
Link do profilu steam oskarżonego: Nie mam
Opis sytuacji: (konkretnie i na temat): haha Juz żałosny admin sie robi za byle gówno banuje , chce sie dowartościować bo nikt na niego uwagi na serwerze nie zwraca gdy ja wbijam to jest ,siema tomb, a nagle mówie dla beki ze pierwszy bylem w terro , dostalem slaya i BANA hahahah , zróbcie coś z tym bo to juz Smieszne xddd
Dowody: (screeny, demko):
Powód: kłamanie
Data nadania: 11/30/2017 - 20:26:55
Długość bana: 2 godzin
Więcej informacji na: http://drbany3.cswild.pl.
przekreślony tekst
Świadkowie:(ewentualnie, gdy nie ma dowodów):Disconnect: Zostałeś zbanowany przez: PłYwAk

dostałes bana za kłamanie i nie tylko ty dostajesz bo nie bede faworyzował byłęs 2 w tero a ty mowisz ze ty pierwszy i mam ich slay to dostałęs bana za kłąmanie

Wtf? od kiedy ban za kłamanie wiem za kłamanie kredytyowe lub cos takiego to jest ale za takie cos?

Moderator Forum

wgl dostałeś UB @TombR4ider
0_1512070858237_master.png

ostatnio edytowany przez Szmucki
Ban Team

@patrykus Weź troche zluzuj. Narzucasz straszny rygor, jakby to był jakiś obóz koncentracyjny... Jak powiedział, że pierwszy Był w terro a to nie prawda, to nie znaczy, że musisz mu od razu bana dawać... Zresztą jest gdzieś punkt w regulaminie, że nie może być 2 w terro? Tak jest jak jest za dużo osób na serwie i nic z tym nie zrobisz. Patrykus ogarnij się bo to co robisz nie idzie w dobrą stronę.

• Pozdrawiam Bart 🙂
ostatnio edytowany przez bart
Moderator Forum

Patrykus ma admina chyba od niecałego miesiąca a to już 8 skarga, dokładnie tak jak powiedział @bart to chyba nie idzie w dobrą stronę.

TombR4ider moze patrykus cos zrobil zlego nie zebym go bronila bo nawet go nieznam tylko ze jak wchodzisz na deathrun 5 to wszystkich wyzywasz i mowisz ze sa ............. i ze nie umia skakac wiec wiesz...

@Olaa Przypomnisz mi taka sytuacje? albo date bo nie pamietam cos zebym kogos wyzywal po tak dlugim proszeniu sie o ub ?;)

Moderator Only Mirage

Powiem tyle, że admin jest troszkę mało ogarnięty oczywiście bez urazy @patrykus 🙂

Właściciel

Admin dostaje ostrzeżenie
Temat zamknięty

• 13
    Wyświetleń

Wygląda na to, że twoje połączenie z CsWild.pl zostało przerwane. Proszę czekać, gdy staramy się je odnowić.