#2 Opiekun Dr5. Wywiad z Nieznajomym.

Witajcie! Jako iż nasz ukochany @Master postanowił zrobić sobie przerwę, nie będzie z nim dzisiaj wywiadu, ale na szczęście @Nieznajomy zgodził mi się go dzisiaj udzielić. Miłego czytania.

Kolibeer: Dobry wieczór dzisiaj mam przyjemność porozmawiać sobie z naszym opiekunem serwera dr5 - Nieznajomym.

Nieznajomy: Dobry wieczór.

Kolibeer: Na wstępie oczywiście dziękuję Ci za chęć udzielenia mi wywiadu.

Nieznajomy: To ja dziękuję za zaproszenie mnie do wywiadu.

Kolibeer: Tak też, jak na początek wywiadu przystało - przedstaw nam się, powiedz jak się nazywasz ile masz lat i gdzie mieszkasz.

Nieznajomy: Nazywam się Jakub, mam 17 lat i mieszkam w okolicach Torunia.

Kolibeer: Jak to mówią - cicha woda brzegi rwie. Jak trafiłeś na naszą sieć?

Nieznajomy: Prosta sprawa. Kiedy kupiłem cs:go wszedłem sobie na pierwszy lepszy serwer społeczności i zacząłem pogrywać.

Kolibeer: Za co najbardziej cenisz sobie CsWild.pl i czy jest coś szczególnego, co zatrzymało Cię tu na dłużej?

Nieznajomy: CsWild.pl cenię sobie najbardziej z prostego powodu a mianowicie spotkałem tutaj wiele wspaniałych osób, które na tę chwilę są moimi dobrymi przyjaciółmi. Pozdrawiam Cię @Blackford

Kolibeer: Aktualnie zajmujesz stanowisko Opiekuna na serwerze Dr5. Opowiedz nam jak to się stało, że właśnie Ty zostałeś wybrany do pełnienia tej funkcji.

Nieznajomy: Na początku powiem, że nie było łatwo. Na serwerze gram prawie od samego powstania serwera Dr5. Po dosyć długim czasie grania na serwerze postanowiłem złożyć podanie na administratora. Podanie zostało zaakceptowane za pierwszym razem a ja byłem pierwszym jak i jedynym moderatorem na tym serwerze.Od czerwca do listopada ubiegłego roku pilnowałem serwera. Doszło do mnie kilku nowych administratorów, aby mi w tym pomóc.Pewnego dnia postanowiłem, że chcę pójść wyżej - nie chcę stać w miejscu. W tej sprawie zgłosiłem się do Mastera o rangę Opiekuna. Moja prośba była rozpatrywana około miesiąca, aż w końcu została zaakceptowana i tak oto jestem :D

Kolibeer: Jak mógłbyś ocenić klimat panujący na Dr5? Gracze często sprawiają problemy?

Nieznajomy: Atmosfera jest dosyć luźna i w miarę miła. Kiedyś było lepiej aczkolwiek teraz nie jest tak źle. Gracze oczywiście, że czasami popełniają błędy, ale nie popadajmy w skrajności.

Kolibeer: Czy w przyszłości będziesz starał się o jakąś większą posadę na forum?

Nieznajomy: Oczywiście. Tak jak większość będę starał się piąć wyżej i wyżej. W przyszłości chciałbym zostać moderatorem forum.

Kolibeer: Odejdźmy od gier i przejdźmy do Twojego realnego życia. Uczysz się, pracujesz czy może dorabiasz w wolnej chwili?

Nieznajomy: Na chwilę obecną chodzę do technikum informatycznego. Co wakację jeżdżę do Holandii, aby dorobić sobie pieniążki.

Kolibeer: Czy jest coś, bez czego nie wyobrażasz sobie życia?

Nieznajomy: Owszem. Może nie coś, ale bardziej ktoś. Jest to moja dziewczyna, no bo kto by mi gotował obiady haha... :D

Kolibeer: Jak spędzasz wolny czas poza graniem w gierki, czy masz jakieś hobby?

Nieznajomy: Moim hobby jest głownie piłka nożna oraz wędkarstwo. Dosyć często wyjeżdżam z kolegami "złowić jakiegoś szczupaka."

Kolibeer: Kto jest Twoim największym autorytetem? Masz taką osobę?

Nieznajomy: Na chwilę obecną nie posiadam autorytetu.

Kolibeer: Masz może jakiegoś pupilka w domu?

Nieznajomy: Miałem pieska, ale niestety zdechł. Na pocieszenie rodzice kupili mi drugiego pieska, który własnie jest ze mną i wspiera mnie przy tym niesamowitym wywiadzie.

Kolibeer: Ostatnie pytanie na dziś. Gdybyś musiał przenieść się do innego kraju, gdzie by to było i dlaczego?

Nieznajomy: Po konsultacji z moją dziewczyną uznaliśmy, że wyjechalibyśmy w Malediwy, ponieważ cytuję moją dziewczynę : "Bo w Norwegii jest ładnie i w zimę nie jest tak zimno a na Malediwach jest jeszcze ładniej."

Kolibeer: Dziękuję Ci serdecznie za wywiad. Czy chciałbyś coś dodać na koniec?

Nieznajomy: Ja również. Tak, chciałbym pozdrowić moją dziewczynę oraz @LuckyNoob Na razie.

Kolibeer: Żegnaj a my widzimy się za tydzień w wywiadzie z @Master. Trzymajcie się!

ostatnio edytowany przez Kolibeer

Bardzo dobry wywiad. Dobra robota 🙂

ostatnio edytowany przez bart

"chciałbym pozdrowić moją dziewczynę oraz @LuckyNoob Na razie." najlepszy fragment 🙂

XD czytac sie nie chcialo ale przeczytalem 😧

Zawiodłam się na Tobie bielak soczyście.
Nie pozdrawiam.
Ten wywiad mnie zawiódł.
Czekam na wywiad z Mastim.
Jak na razie top1 wywiad z Dawidkiem

,,Soczyście chujowy wywiad'' w wykonaniu Nieznajomego! Dobra robota Kolibeer
JB nie szanuję tego użytkownika

ostatnio edytowany przez Kimuś

pewnie nawet nie ma dziewczyny tylko powiedział tak zeby nie wyjsć na lamusa

@Nieznajomy Trzeba było pozdrowić Kimusia to by ci tak nie napisał. 😂

• 29
    Wyświetlenia