Moderator Forum

Twój nick: Kolibeer
Godzina i data zdarzenia: 02.12.2017 21:13 około
Mapa: ba_jail_electric_vip_v3
Nick admina: JustCrypt
Link do profilu steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198402389913/
Opis sytuacji: Zbanował mnie za to, że przekląłem a innych oczywiście nie zbanował + zmutował mnie moim zdaniem bezpodstawnie. Oczywiście bany były bardzo krótkie typu 2 minuty czy 10 minut, ale denerwuje mnie takie coś, że mnie się banuje a innych nie.
Dowody (screeny,demko): Demko dam link jak będzie
Świadkowie: Będzie demko

Ban Team

Dzisiaj dla żartów dostałem perm bana na ct. Za upomnieniem. Maciuś ogarnij się 😄

Moderator Forum

A no i do tego mały dowód z wczoraj.
Nikt nie został zbanowany.
0_1512247670749_xdddddddd.png

ostatnio edytowany przez Kolibeer
Moderator Forum

@Kolibeer bo widzisz są równi i równiejsi 😛
A tak na poważnie już wczoraj podarowałem sobie wypowiadanie się na temat "wyzywania się dla żartów", no ale to nie jest w porządku, że niektórych traktujemy lepiej, a innych jak całą resztę... 😞

Opiekun Only Mirage

Zamień Sliver na Czajka i wyjdzie Czajka mówi za upomnieniem dla maćka

Przeczytałam "Wywiad z adminem JustCrypt" ;]

Maciek to było pojedyńcze przekleństwo czy powtarzało się notorycznie?
Edit:Synter zostanie ukarany

ostatnio edytowany przez Haqu

@Haqu kolibeer napisal "Ku**a daj tego fk jak sie nie myle"

Moderator Forum

@Duskiss To było tak, że RiseSun powiedział, że nie mam freekilla a ja napisałem „No i ch** xd”

Moderator JailBreak

Ehh, to jest dramat XD Szkoda kurwa gadać, #Obecne JB.

@Haqu ogólnie Koliber strasznie sie spinał i miał problem o wszytsko wiec dałem mu nakrotszego mozliwego bana a poźniej dostal ode mnie muta bo zaczal bardzo głośno "mowić' do mikrofonu nie dajac mi prowadzic.

Maksymalnie upomnienie dla Maćka ,bo byłem wtedy na serwie i kolibeer utrudniał w prowadzeniu Maćkowi. A po drugie to bart dostał perma na ct tak jakby dla zabawy ,bo po chwili dostał ub to było dla zabawy ,bo nudne jest bycie administratorem (wiem coś o tym 😄 PS !daj sopel14 god)

• 21
    Wyświetleń

Wygląda na to, że twoje połączenie z CsWild.pl zostało przerwane. Proszę czekać, gdy staramy się je odnowić.