Twój nick: thundeR
Link do twojego profilu steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198441027837
Data: 03.12.2017
Serwer: dd2/mirage/cache
Opis sytuacji: Gram sobie kulturalnie, a tu ban.
Wyjaśnienie Unbana / Unmuta / Ungaga : Dostałem bana za "wallhacka". Proszę w takim razie admina, który mnie zbanował o jakieś dowody...

Jeśli dalem Ci bana to raczej nie bez powodu : )

No to w takim razie proszę o jakieś dowody. Demko albo coś... wiem, że jestem czysty. Nie mam nic do ukrycia.

Ban Team

Podał byś godzinę? Nowe konto, jedna gra, którą jest cs i tylko 48h, trochę podejrzane, ale mniejsza. Postaram się jutro obejrzeć demko.

• Pozdrawiam Bart 🙂
ostatnio edytowany przez bart
Moderator Forum

Ja również obejrzę demko i skonsultuję się z kosqiem

Właściciel Retake

@koseq to nie jedyny admin, jest jeszcze kilka osób, które mogły wkleić bana...

Kurcze, dokładnie nie pamiętam godziny bo było to 2 dni temu, ale coś koło południa. Konto jest nowe, ponieważ poprzednie konto na którym miałem 1600 godzin przepadło, bo zepsuł mi się telefon, co wiązało się z utratą dostępu do steam guard... cóż poradzić...

@thundeR Rozumiem twój ból, też rozwaliłem sobie matryce w telefonie i musialem konto nowe kupić 😕

Moderator Forum

@thundeR cały mecz czysto. Jak przyszedł @koseq to jakoś tak dziwnie zacząłeś grać, ale w granicach normy i szczęścia.
Mogę prosić o zamknięcie.

Zostajesz odbanowany

• 14
    Wyświetleń

Wygląda na to, że twoje połączenie z CsWild.pl zostało przerwane. Proszę czekać, gdy staramy się je odnowić.