Nick: 【≽ܫ≼】Ged #NoForm
Imię: Kamil
Staż na serwerze: Ok 250 Godzin (Mialem Rózne Nicki Ale Wszystkie z GED jak razem podliczyc to ponad 300)
Profil Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198370276134
Dlaczego chcesz zostać adminem na naszym serwerze? : Chcial Bym Zostac Adminem Poniewaz Gram Na Serwerze Dluzej niz Rok I chcial Bym Pomoc administracji Bo Ci Admini Co sa Teraz Malo Graja (Sorry Za Polskie Znaki Mam Inna Klawiature.)
Doświadczenie: Znam Komendy sm Bylem Administratorem Na 1 Serwerze ;'D
Forma zapłaty składki(SMS/Przelew/PSC/PayPal): Moge Psc Sms Skiny ;D
Kontakt: Ts3 Fb Skype Email [email protected]

Forum masz 2godziny, a potrzebne 7 dni m.in

@双xPiONeeR明 Mam 2 godziny bo zapomnialem hasla do starego konta ;D

Na nie
-forum
-/+ mutacja
-podanie
-bez gametracker
-brak mikrofonu

Właściciel Deathrun 5

Na nie:
-forum
-BRAK MIKROFONU
-aktywność na forum

@Ged_1337 a podaj stary nick z forum.

@MoSzAK Nie Pamiętam Mialem Tylko Go Rok Temu I Nim Tylko Zglosilem Jedna Osobe Potem Go nie Uzywalem Wylogowalo Mnie I nie Pamietam.

@RŌNIN Forum Jak Mówiłem Stare Konto Zapomnialem.

@シSmilEシ Forum Nowe Konto. Mutacje przechodze. Mikrofon mam gametracker nie ale nie jest wymagane 😄 A podanie pisalem jak umiem ;D 😜

@Ged_1337 Ani razu raz twojego głosu nie słyszałem, a na priv pisałeś że masz 700h na Only Awp a w podaniu jest że około 300h to jak jest?

Ban Team

@Ged_1337 właśnie piszesz pod podaniem odpisując ,że tylko odpisywałeś więc nie rób tego i nie odpisuj mi na ten komentarz co teraz napisałem

Ban Team

@シSmilEシ wypowiadając się pod podaniem musisz określić swoje zdanie - tak/nie. Do tego musisz podać minimalnie 3 powody. @Ged_1337 odpowiadaj na pw, pod podaniem nie możesz.

Właściciel Deathrun 5

@bart ?? widać że nawet ci się czytać nie chciało... napisał wyżej powody a ty go upominasz z nic i tym sposobem zaśmiecasz forum. @Hipster

ostatnio edytowany przez Nieznajomy
  • 22
    Wyświetleń

Wygląda na to, że twoje połączenie z CsWild.pl zostało przerwane. Proszę czekać, gdy staramy się je odnowić.