FPSY

Mama taki dziwny problem z fps'ami. Mianowice jak miałem starego kompa.
intel Core i3 2x3.6 Ghz
4 gb ramu
Nvida GeForce Gtx 650

Miałem stałe fpsy. 250 (800x600 BlackBars)
Teraz jak mam
i7 7700K 4x4.2
16Gb
Nvidia GeForce 650.
mam ledwo 200 fpsów (800x600 BlackBars). A na dodatek na krawędzi smoke spadają mi do 90.
Zamieszczam ssy:
(1)https://imgur.com/a/K8D7Z
(2)https://imgur.com/a/33pm0

Proszę o pilną odpowiedź

Ja mam stałe 60-90 i nie narzekam😂😂

Masz tak mało fps ,ponieważ zostały zrobione zmiany dogrywka itp. Bez Skinów na serverach byłoby lepiej,bo plugin ze skinami bardzo dużo fps bierze.
Pozdrawiam 🦆 ~***~rocik***~~ 🦆

@GO6uZo a na jakiś faceitach czy innych mm'ach itp. masz tyle samo fps'ów?

tak na mm'ach faceitach tyle samo mam

Moim zadaniem karta graficzna nie wyrabia do duzo lepszego procesora. Mówiąc w skrócie masz za słaba karte graficzną do procesora

Może mieć to związek z ustawieniami w grze lub nie wyrabianiem karty graficznej. Specem nie jestem ale możliwe że ma to też związek z różnorakimi "śmieciami" na kompie np. niepotrzebne pliki itp. A i jeszcze może podczas gry masz jakieś inne gry, przeglądarki w tle włączone.

Wymien gtxa na 1070 i ssdka dokup 128 i pozamiatane 250+

@Heri ale wiesz. Nie każdego na to stać tak o sobie xD

@Nieznajomy powiem ci tyle, że ja mam 40fps heheh

@Heri mam 4xssd m2 480 gb, zrobiłem błąd bo zamówiłem 4 m2 a nie pomyślałem o kupnie karty XD

@Heri @Wachu Wy jesteście .. . .. .czy udajecie XD ?

@Wachu powiedział w FPSY:

Moim zadaniem karta graficzna nie wyrabia do duzo lepszego procesora.

XDDDDD Idę się pociąć ziemniakiem .

@Heri powiedział w FPSY:

Wymien gtxa na 1070 i ssdka dokup 128 i pozamiatane 250+

Po pierwsze chyba 500+ bo trochę miesięcy będzie musiał poczekać xd . Nie każdy ma hajs żeby tak o wydać sobie 2 k 😄 odrazu 😛 .

Ja szczerze bym się obawiał że zasilacz wymięka jak na procek . Ilu watowy ?

@Czak jesli pracuje i ucze sie jednoczesnie to mam hajs na takie rzeczy. Jesli ktos ma problem z komputerem albo mu brakuje fpsow to nic nie zrobi poza podkreceniem kompa i wymiana czesci. Niestety podkrecanie komendami w csie czy innych grach dziala na jakis czas.

@Heri TY pracujesz on ma pewnie z 15 lat i nie kupi sobie od razu 1070 .
Poradź mu może najpierw że zasilacz za słaby małe rady a nie od razu kup sobie gtx 1070 😛 .