Właściciel Retake Opiekun DD2/Mirage/Cache

Ten sposób nagradzania ''serwerowych weteranów'' pojawiał się już na innych serwerach, a polega on na tym, że osoby które przekroczą próg np. 100 tys. punktów w np. miesiąc otrzymają VIP'a. Nagroda obejmowałaby tylko zwykłych graczy, ponieważ to byłoby najsprawiedliwsze wyjście. Myślę, że ten sposób nagradzania osób oddanych serwerowi przyciągnęłoby wielu nowych graczy i wspomogłoby rozwój serwera:D.

Właściciel Deathrun 5

Fajne za .Można by było pomyśleć żeby zrobić coś podobnego na dr 🙂

Ban Team Moderator Deathrun 5 Moderator Deathrun

Za. Również za pomysłem @Nieznajomy, by wprowadzić ową propozycję na deathrun'a. 😄

• Pozdrawiam Bart

Za ale jest to niemożliwe aby wbić 100k pktów w 31 dni na vipie tym bardziej bez vipa jest to niemożliwe grając po 8-10h dziennie na serwie mając po 40killi itp.Rozumiem aby wbić np 10k pkt w 7 dni lub 30-40 w 30 dni to jest możliwe 😛

ostatnio edytowany przez KurssoN

@KurssoN o ile to się przyjmie i @Szmucki zatwierdzi ten pomysł, będzie to do ustalenia czy gracze, którzy zbiorą np. 40tys. punktów w np. tydzień, czy będą rozdawane nagrody za ogólne nabicie np. 100h na serwerze

Nie lepiej zrobić TOP 3 w godzinach i co miesiąc gracze z TOP 3 dostają nagrody?

@Myla no o to też chodzi po części, ale te nagrody dawane byłyby tylko graczom bez VIP ów

Za. Jak się da to na Dr też 😉

Za
P.S na FFA też to chcę xD

@RŌNIN Nie widzę sensu że vipy są dyskwalifikowane.Moim zdaniem powinno być tak top3 miesiąca dostaje np skin 1euro i każdy happy

Jeśli chodzi o deathrun to można by najlepsze rekordy bez vipa na jakiejś danej mapie zobaczyć np. Raz na tydzień jakąś mapę wylosowane i każdy wysyła ss jakiegoś dobrego rekordu bez vipa.

Opiekun JailBreak

No nie wiem czy na jb by się to przyjęło 😕 top 3 nie zmienia się od miesięcy 😄

• 33
    Wyświetlenia