Witam was bardzo serdecznie w tym poście!

Skoro już tutaj trafiliście, zachęcam was do przeczytania i pozostawienia swojej opinii na temat całej akcji

Wiele osób chociaż wydaje mi się, że mogło być troszkę więcej trafiło we wrześniu czy październiku na nasz stream odnośnie pomocy dla małego Marcela z fundacji TVN.
Z okazji zbliżających się świąt, jako iż lubię pomagać (Wywodzę się z rodziny, która całe życie wszystkim pomaga, a tata jest w stowarzyszeniu Traugutt, które pomaga właśnie biedniejszym rodzinom na Wileńszczyźnie oraz w Polsce) wpadłem na pomysł, że może czemu ja sam nie mogę zorganizować takiej małej akcji. Jak pamiętacie ze szkoły na 100% mieliście coś takiego, że przychodzili do was ludzie z innych klas czy jakies nauczycielki i mówiły, że kto chce może zrobić paczkę i one to zbierały i wysyłały gdzieś w świat jako prezenty dla innych dzieci czy osób.

Do rzeczy. Tak jak ostatnio odbędzie się stream o godzinie 15/15:30 17 grudnia. Przez cały stream będziemy zbierać pieniążki na Dom imienia J.Korczaka w Gdańsku. Jest to dom dziecka. Ostatnio udało się zebrać dosyć sporo kasy jak na mój i Michała mały zasięg pieniędzy głownie dzięki sponsorom. Najwyższą dotacje dał @Hipster nasz ukochany admin. Wiadomo nikogo nie zmuszamy do wrzucania dotacji na naszym streamie gdyż nie każdy jest ufny w stosunku do nas dlatego macie tutaj:

Dane do przelewu:

GDAŃSKA FUNDACJA KORCZAKA "KOCHAJ I DAWAJ PRZYKŁAD"

80-307 Gdańsk
ul. Abrahama 56
PKO Bank Polski
66 1020 1811 0000 0402 0269 8504

PLAN STREAMU:

• Kalambury ile osób chce się pobawić tyle wbija (Nicki z gry, forum z dopiskiem cswild)
  • Pogramy troszkę w gry jest ich pod dostatkiem zwłaszcza w naszej ekipie (h1,cs,fifa,rocket,rainbow etc etc)
  • Mam w planach dla odważnych zorganizować konkurs karaoke dlatego kto się pisze na takie coś i nie wstydzi się śpiewać dosłownie czegokolwiek chociaż cypis i wulgarne mocno piosenki lepiej byłoby ominąć gdyż no zbliżają się święta i fajnie jakby to były spokojne piosenki nie koniecznie kolędy.
  • NIESPODZIANKA (Nie nie zobaczycie nas nago)

DODATKOWO JEŚLI KTOŚ NIE CHCE PRZESYŁAĆ PIENIĄŻKÓW DO NAS ANI TAM A CHCE POMÓC MOŻE SAM ZROBIĆ PACZKĘ I WYSŁAĆ. NATOMIAST TRZEBA TAM ZADZWONIĆ I DOPYTAĆ DLA KOGO O IMIONA ITP ŻEBY TAKA PACZKA DOTARŁA DO WŁAŚCIWEJ OSOBY.

Cała akcja jest wspierana przez troszkę mniejszych sponsorów niż ostatnio. Za 25 Wyświetleń Dom Korczaka dostaje 4,62zł. Każdy kto nie ma jak pomóc może wziąć udział w zabawach/streamie i po prostu wejść.

Liczę na to, że dosyć pozytywnie odbierzecie całą akcje i znajdzie się parę osób, które pomogą. Razem z Michałem przesyłamy po 50zł sami od siebie, żeby nie było, że nie pomagamy a wymagamy tego od innych.

Miłego dnia

Płeć Piękna Opiekun Multi-Arena

Ty wiesz, że chętnie Was wspomogę. Porozsyłam trochę wiadomości o live.
Będę na pewno!
Buziaczki x

NIESPODZIANKA (Nie nie zobaczycie nas nago)

XD
Nie no możliwe będe ale nie jestem pewny.

Na streamie będę, może coś dorzucę, ale nie obiecuje %(#ff00fb)[♥]

• 50
    Wyświetlenia