Witam. Jak w temacie proponuję zmianę mapy De_Dust II. Parę osób na pytało się mnie na pw czy byłaby taka możliwość. Drugim z powodów są myśle problemy z FPS'ami. Sporo osób ma na tej mapie ścinki/spadki/lagi(przykładowo ja nie mając problemów na Mirage i Cache, na Duście rzadko mogę grać). Moją propozycją byłby myślę overpass/inferno ewentualnie Train. W Cobblestone'a wątpię, jest po prostu za duży na FFA(ludzie kampią na wieży etc.)

Dziendobry, dobry wieczor ja rowniez glosował bym nad zmianą dusta na inna mape ponieważ zaznacze ze na duscie zbiera sie malo osob wiekszosc wychodzi zanim wlaczy sie mapka rowniez fpsy sa przyczyną dla ktorej komentuje post . Mam nadzieje ze cos to zmieni pozdrawiam.
SWIETY MIKOLAJ

Ty zdecyduj albo po prostu głosowanie daj na te 3 mapy.

Moim zdaniem te 3 mapy są dosyć miłymi mapami do grania,łatwymi do zapamiętanie również miejscówek i wątpie żeby jakiekolwiek mogły je zastąpić 😉

Opiekun DD2/Mirage/Cache

Ja bym zmienił dusta na jego starszą wersję

No w sumie to byłaby idealna opcja. Sporo osób lubi dusta ale po prostu ciężko na nowym grać. Stary byłby OK.

Tu się zgodze, stary dust był dobry

Według mnie dobrą opcją było by zrobienie głosowania na 3 mapy i te mapy które będą miały najwięcej głosów będą po prostu na serwerze.

Właściciel Deathrun 5

Myślę że dodanie starego dd2 będzie dobrym posunięciem.

• 17
    Wyświetlenia