Właściciel Retake Opiekun DD2/Mirage/Cache

1.Zmiana tagów
Odwołując się do posta @Szmucki z 5 tego sierpnia proponuję zmianę tagów adminów, ponieważ według mnie kiedy ktoś używa wspomagczy w grze albo mówiąc kolokwialnie "drze mordę" i administrator wchodzi na serwer, żeby dać bana/muta/gaga, osoba łamiąca regulamin wychodzi z serwera i czeka, aż admin zrobi to samo (opuści serwer). Uważam że usunięcie tagów ułatwi pracę adminom i w pewnym stopniu sprawi, że na serwerze będzie mniej przypadków łamania regulaminu.

2.Nowy dust II
Po wprowadzeniu nowego dusta wielu osobom spadły fpsy. Większość ludzi nie lubi nowego interfejsu kultowej mapy i moim zdaniem jest mało chętnych osób do gry na nowej odsłonie DD2.

Jeżeli powody są nie wystarczające głosujmy; kto jest za zmianą mapy na starego dusta, a kto woli żeby został nowy.

Jestem za, obie opcje są według mnie dobrym rozwiązaniem

Redaktor Moderator DD2/Mirage/Cache

Zgadzam się w 100%, jestem za przywróceniem starego dusta, a spis administracji może być na forum w zakładce "informacje" ----> Click

Właściciel Retake Opiekun DD2/Mirage/Cache

@Nieznajomy tylko ja mówię o zmianie mapy na starego dusta, ten drugi temat jest o całkowitej zmianie dusta

Tagi mogą zostać. Tak jak Szmucki napisał, !stealh działa, a jak widać adma na serwie to ludzie mniej regulamin łamią. Czują respekt szmery bajery.
Co do zmiany dusta to duże TAK

Co do wychodzenie cheaterów itp. z serwera gdy widzą admina, jest możliwość banowania po logach 🙂 A co do dusta to albo właśnie stary dust albo inferno imo, bardzo fajnie się na niej gra na serwerach typu FFA.

Ja tam nic do nowego Dusta nie mam, ale jak mialbym już go zmieniać to na jakaś ciekawszą mapę np. Train

Moim zdaniem nie trzeba zmieniać tagów skoro jest komenda żeby być "niewidzialnym"

ostatnio edytowany przez Igor
  • 21
    Wyświetlenia