-SZWEJKU-
06.12.2017 godzina 20:37
geometry
PatrykuS
http://steamcommunity.com/profiles/76561198383220126/
Wplacilem kose na stronke dalem mu coinsy, ponieważ nie mogłem wypłacać, a on wypłacił mi droższą kosę.Wysyłałem mu oferty wymiany, a on mowił przy graczach grających na serwerze, że mi ją odda. Po kilki minutach wysłałem mu ofertę, a on niby zaakceptował.
Świadkowie: k.u.b.s.o.n, Kirulis

Za degradem ten admin
Pewnego dnia wbijł dał 2 perm muty słusze oczywiscie ale przedtem klnął .

Jestem za degradem szczerze admin który scamuje to nie admin .

Grafik

@patrykus wypowiedź się to już 2 gruba skarga

ostatnio edytowany przez .r
Właściciel Retake

Co się z tym nożem stało? Ten admin dalej ją ma, czy Ci oddał?

Opiekun Mirage/Cache

Za degradem.
PS. W regulaminie jest napisane zakaz handlu na serwerach oraz na forum

Prosze o dowody wysłąłęs mi z 5 ofert i chwaliłes się na serwerze że mam twoja kose i mam ci ja wysłąc są 2 opcje ktos się podszył albo chcesz mnie w cos wrobic bo ja ja wysłałem graczowi o nicku Szwejku CSGO-SKINS.com

Moderator Only Mirage

Jestem za degradem ponieważ to już 4 skarga jakoś tak 🙂

Właściciel Retake

Neutral, mamy słowo przeciwko słowu i zero dowodów 😞

Grafik

@kajmann @PingwiN Skąd takie zdanie skoro nie umiecie argumentować tego co napisaliście. Skarga nawet nie ma dowodów..

Grafik
  1. @PingwiN 2 więc jeszcze może być
  2. @kajmann nie masz dowodów więc dlaczego obwiniasz go tak jak pingwin nie macie argumentów
ostatnio edytowany przez .r
Moderator Forum

To, że skarg jest wiele nie oznacza wcale, że oskarżony jest winny. To oskarżyciel powinien dostarczyć dowody, a bez dowodów powinniśmy uważać @patrykus za niewinnego. Kieruje nami to, że jest to już któraś skarga z kolei, więc automatycznie uważamy, że teraz też skarga jest słuszna.
Skoro rozmawialiście, to na pewno będzie to na demku.

Ban Team

@patrykus gdzie jest ta kosa? W ekwipunku jej nawet nie masz 😄

Moderator Forum

@bart no może jej wgl nie było

ostatnio edytowany przez Szmucki

za degradem scam na drogą rzecz ... już bez przesady . 10 euro jeszcze dobra ale 100 euro to przesada ... stfu

• 23
    Wyświetleń

Wygląda na to, że twoje połączenie z CsWild.pl zostało przerwane. Proszę czekać, gdy staramy się je odnowić.