Prośba o unbana

Twój nick: Konieczny
Link do steam:https://steamcommunity.com/tradeoffer/new/?partner=441049766&token=u3LNVoRq
Data:12.11.17
Server: Cswild.pl Dr1
Opis Sytuacji: Zaczeli mnie wyzywać na serverze od konfidenta bo pokłuciłem się z rzeźnikiem i sobie to wyjaśniliśmy ale server tego nie zrozumiał i zaczeło się od podpisywania profila (JEBANY KONFIDENT ) I wtedy założyli grupe steam "NoTenKonfident" I grałem sobie na serverze i ZEUS znowu kontynuował jebany konfident chyba z 10 razy powiedział a Weezy na to nic to ja powiedzialem co ja myśle no i wtedy Weezy się obudził dobra masz perma no i tak to się skończyło
(Bym poprosił o UNBANA BO JUŻ NIE CHCE SIĘ WIĘCEJ WYZYWAĆ NA SERVERZE) BO KAZDEMU DAJE SIĘ DRUGĄ SZANSE

ostatnio edytowany przez Koniczyna

Moim zdaniem to jest bez sensu wyzywałeś admina? Tak
Na Serwerze obowiązuje całkowity zakaz obrażania oraz wyzywania innych Graczy.
(cytuje regulamin)
mogłeś ich zmutować twoja sprawa co wybrałeś
Gdyby każdy kto obraza dostawał ub to by była sama patologia na serverze, twoja sprawa co wybrałeś. Trzeba ponosić konsekwencje

Według mnie bez sensu jest taki admin, który nie banuje osób, które lubi.
Szczególnie kiedy wyzywają koniecznego, a admin (Weezy) mówi, że tego nie słyszał i potem jak konieczny zaczyna rage'ować i nagle dostaje bana na tydzień.
Pozdrawiam administracje 🙂

Po 1 pytałem kto cię wyzywał to sie nagle nie odzywałeś i nie byłem jako jedyny admin na serwerze wystraczyło akurat powiedziec na jakiej mapie obejrzałybym demko i dostali by banicje.Po 2 Zeus cie z początku nie wyzywał wiec bana nie dostał confident-pewny siebie wiec wiesz.Gdy zaczal cie wyzywac dostał bana na 7 dni potem zaczałes ty go wyzywac i podłaczałes pod to mnie +spam na pw z wyzywaniem,pod profilem.To wszystko co miałbym do powiedzenia pod tym postem.I jesli chciałbys dostan unbana powinieneś przeprosić chyba wszystkich z góry na dół :).

Weezy Ale napisałem że bym poprosił

Tylko że jak oni go wyzywali to ty odpowiedziałeś, że tego nie słyszałeś.

@Fejdzik Przeczytaj regulamin działu nie możesz się tu wypowiadać !

I jeszcze każdemu dawałeś każdemu 2 szanse a mi ani razu nie dałeś

Ban został skrócony do 1 miesiąca

Temat zamknięty

ostatnio edytowany przez Czajka