Propozycja dotycząca mutów za mutacje/muzyke

Witam w regulaminie jest napisane Używanie czatu głosowego przed mutacją = Mute na 120 minut ---> Ban na 30 minut ---> Ban na 60 minut. według mnie to trochę bez sensu mutując na 120 min musiałbym np. mutować kilka razy dziennie 1 osobę lub zmutować i on za 2h znowu sobie gada i denerwuje ludzi na serwie to nie jest deathrun,że gracze muszą podać jakie chcą życzenie czy coś takiego(nie gram deathrunów)więc brak mutacji na arence można potraktować surowiej
Proponuje Mute od 2 dni do 1 tygodnia jak gracz będzie często mutowany powiedzmy dostał już 10 mutów za mutacje to wtedy np. mute 1 miesiąc lub perm

jeszcze jest coś takiego Puszczanie muzyki = Ban 1 dzień.
według mnie lepiej za muzykę mutować niż banować proponuje mute na 1 tydzień za puszczanie muzyki
Proszę o wyrażenie swojej opini i proszę o jakieś argumenty

ostatnio edytowany przez VIPER
Płeć Piękna Opiekun Multi-Arena

Ludzie jak puszczają muzykę i dostaną już tego bana to na ogół odpuszczają i więcej tej muzyczki nie słychać. 😄
Co to mutów.. Jeżeli ktoś nie ma tej mutacji, ale powie coś raz i to będzie wypowiedź kulturalna to nie widzę sensu mutowania od razu.. Przecież integracja na serwerze jest ważna 😄
Ale ogólnie to jestem za!

Nie chce pisać nowego tematu więc napiszę tutaj
wprowadziłbym jeszcze jedną propozycje do regulaminu
zakaz przedłużania rundy chodzi o to,że często 2 kolegów spotyka się razem na arenie i się nie zabijają przez co rundy trwają naprawdę długo
kara za to np. kick-ban 2h

Jestem również za jeżeli chodzi o 2 pomysł

• 31
    Wyświetlenia