Skarga na Admina/Gracza VIPER

Twój nick: GempLAY
Godzina i data zdarzenia: 15:35
Mapa: AIM
Nick Admina/Gracza na którego chcesz złożyć skargę: V!PER na serwerze / VIPER na stronie
Link do profilu steam oskarżonego: http://steamcommunity.com/profiles/76561198259635101/
Opis sytuacji: Otóż, miałem nick VIPER CEBULA, a ten moderator miał nick V!PER przez wykrzynknik i dostałem bana za obrażanie moda bo miałem dopisek cebula. Nie podszywałem się pod nick bo nie miałem wykrzyknika i za to dostałem bana a miałem muta voice_Enable 0 w grze.
Dowody: (screeny, demko): brak
Świadkowie:(ewentualnie, gdy nie ma dowodów): ORZECH<3

Nazwa tematu "Skarga na Admina/Gracza [NICK]"

Na pewno obrażałeś/podszywałeś się pod @VIPER , bo jakby Go nie było to byś nie miał takiego nicku, a admin jest (chyba i raczej na pewno, bo Go nie znam) sprawiedliwy i zasługuje na to stanowisko.

To jest jakiś żart ,tak? Gościuniuniu masz Nick Viper z dopiskiem Cebula jest to obraza administratora a ten wykrzyknik ma tu najmniej do mówienia...Zasłużony ban/mute

W skrócie zasłużony ban. Viper = V!per ja sam nie widzie różnicy w tym nicku

Pierw oboje dostaliście kick za ustawienie tego nicku następnie jak weszliście na serwa powiedziałem,że macie minutę na zmianę nicku lub ban nie zmieniliście więc zrobiłem tak jak powiedziałem.Miałeś voice_enable 0?? xDD mogłeś wymyślić coś lepszego na demku będzie widać,że słyszałeś to co do ciebie mówie czyli zmieńcie nick albo ban a wy nadal nic macie szczęście,że tylko 1 dzień
Pozdrawiam

Wiesz co eutanazja ? Polecam

viper jest niewinny temat do zamknięcia 🙂 @Hipster

@RŌNIN Hipster chyba z tego co się orientuję średnio ma czas na takie błahostki

Uważam dokładnie tak jak @Koalka tutaj nie ma różnic

Sam bym to zamknął bo skarga bez sensu,ale nie mogę jak jest na mnie 😞