Moderator Deathrun Klasy

Twój nick: Sopel14
Godzina i data zdarzenia: 17:01
Mapa: jb_facebook
Nick Admina/Gracza na którego chcesz złożyć skargę: Ruszowy
Link do profilu steam oskarżonego: http://steamcommunity.com/id/ruszowiutki/
Opis sytuacji: (konkretnie i na temat): Wbiłem na serwer, odrodzilem sie przez komende !revive, Ruszowy zadał mi pytanie ze mam dać jakiś wzór materi, chciłaem podreślic ze miałem staty 0-0-0, a jak dobrze wiemy z Ruszowym się nie lubimy od paru dni, zadaje on takie pytania notorycznie TYLKO MI, koledze przedmna ktory mial staty 0-0-(chyba3) dał pytanie jaka jednostka ma waga. Podkreslam pytania podobne zadawał Quertox i dostał on perma ! Prosze zebyscie zachowali sie tak jak z Quertoxem, traktujmy wszystkich rowno, notrycznie mnie zeusuje bez powodu @Haqu
Dowody: (screeny, demko): demko
Świadkowie:(ewentualnie, gdy nie ma dowodów): -

ostatnio edytowany przez Sopel14

Odnosząc się do zeusowania. Naprawde zazkakujące, że zeusuje cię, ponieważ buntujesz sie notorycznie.

Moderator Deathrun Klasy

@Grind i co? Na mapie ktorej mam 0-0-0 napewno się zbuntuję, bezpodstawne zeusowanie 🙂

no bo sie buntujesz notorycznie a z zresztą ty lepszy nie jestes jezeli chodzi o regulamin bo mam ssy jak wyzywasz i ogółem lubie taki styl prowadzenia ze tym co sie buntują to trzeba im troche trudniejsze ,,rundy,,(bo jest troche sprawiedliwości dla tych co sie nie buntują) robic a to że cie zeusuje to tylko sprawa bezpieczeństwa a nie jestes caly czas zeusowany tylko wyjątkowo na zabawach jestem za tym

@Sopel14 Nie widzę nic złego w moim postępowaniu ponieważ każdemu z osób które brały udział w quizie zadawałem pytania typu jednostka miary a to, że akurat na ciebie wypadło jednostka miary materii to juz nie moja wina.

Moderator Deathrun Klasy

@Ruszowy XDDDDDDDDDDDDDDDDDD, po raz 50? Wypadło na mnie najgorsze? Weź się nie ośmieszaj gosciu bo to co napisaleś jest na miare podstawowki

Pytanie nie były trudne jeżeli chłopak który ma ok. 12 lat na jedno z tych pytań odpowiedział 😉

ostatnio edytowany przez Ruszowy
Moderator Deathrun Klasy

@Ruszowy zadałeś mu pytanie jaka jest jednostka masy? TEGO SIE DZIECI W 1 KLASY PODSTAWOWKI UCZĄ! Mi zadałeś pytanie z jakiejś 3 klasy liceum/technikum, Czyzby faworyzacja graczy wiekiem ?

@xUKAYO nie interesuje mnie to, nie jestem adminem, zapewne zostalem za to zbanowany 😛

Nie było tu żadnej faworyzacji, lecz to jest twoje zdanie. Zaczekajmy na wypowiedzenie się graczy.

Moderator Deathrun Klasy

Chciałbym jeszcze dodać ze gracz Ruszowy nagminie wyzywa mnie po zabawie KillDay, za to ze używam JBSHOPA, wyzywa od noobow, tak administrator nie powinien reagowac na swoją smierć za to, że kupie cos ze JBSHOP

Co masz na myśli ? Wyzywam cię?

@Sopel14 Myślisz, że nikogo to nie denerwuje, jeżeli kupujesz co killdaya wampiryzm?

Moderator Deathrun Klasy

@Ruszowy tak wyzywasz, jak Cie zabije z 700 hp, mowisz ze bez jbshopa grac nie umiem i ze jestem noobem

@Grind to nie znaczy, że powiniscie odrazu wyzywać graczy od noobow

Ban Team

Według mnie to nie powinno nikogo denerwować jeżeli jest to dozwolona opcja która każdy może kupić za odpowiednia sume waluty

Pragnę abyście zobaczyli kulturę tego gracza
alternatywny tekst

Moderator Deathrun Klasy

Co nawiązuje ten screen shot, gdzie bylem na ts z kolegami i wiemy jak zawsze, odwala. Do skargi na Ciebie? Chcialbym dodać ze zostałem zbanowany za tego screenshota 🙂

Moderator Deathrun Klasy

Co maja wspolnego moje bany, a skarga na Ciebie? Czy ty umiesz pomyslec? Wypowiedz się w sprawie skargi na Ciebie, a nie odbiegasz od tematu i nawizujesz do moich 22 przepieknych banicji. Czyzby argumenty sie skonczyly i przyznajesz ze skarga prawidłowa ? 😞

@Sopel14 Skarga na mnie i twoja kultura mają bardzo dużo wspólnego ponieważ tak samo ty prowokujesz mnie na serwerze i wiele razy taka sytuacja miała miejsce.

Grafik

Szanujmy się takie pytania? XDDD
Większość graczy serwerowni są młodymi osobami które chodzą do podstawowki. A pytania mógłbyś zadawać z zakresu naszej serwerowni np Kto jest właścicielem sieci cswild?
Bądź prostsze jeżeli widzisz nowego gracza na serwerze.

A co do zeusowania. @Ruszowy nie możesz wymierzac sprawiedliwości jeżeli gracz nic szczególnego nie zrobił.

Pozdrawiam 😉
Ps. Grałem kiedyś na innych JB wiec nie musicie pisać że mam mało godzin :V

• 41
    Wyświetleń

Wygląda na to, że twoje połączenie z CsWild.pl zostało przerwane. Proszę czekać, gdy staramy się je odnowić.