Prośba o unbana

Twój nick: Delder -iwnl-
Link do steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198134811011/
Data: 16.12.17 Data Bana: 31.10.17
Serwer: Deathrun 3
Steamid: STEAM_0:1:87272641

Opis Sytuacji: Ja i mój kolega wymienilismy sie kredytami za PSC. Wtedy Admin powiedzial ze nie mozna sie wymieniac kredyty za skiny psc obojetnie co to jest nie mozna i my tego nie wiedzielismy wiec powiedzielismy do tego admina ze oddamy sobie rzeczy bo ja jeszcze nie uzylem kodu PSC. A oto ten admin bez dania nam niczego powiedzenia dal nam obydwom bana. A ja na tym serwerze zagralem okolo 500 godzin. I nie chcialbym tego stracic wiec prosilbym o unbana.

Wejście go odbanujcie a nie to jest spoko ziomek

@vGDelder skoro ten ban został nałożony 31.10.2017 to jak to możliwe że później grałeś na serwerze?

@MoSzAK ♛ ✪ Hybrid ~ Broccoli ✪♛ jezeli taki nick to moj brat.

za ub, watpie zeby zrobil to jeszcze raz :v

jestem za ub. Pamiętam jak ten człowiek był "załamany" przez tego bana, był poprostu na skraju depresji. Moim zdaniem ban nauczył go że nie wolno łamać regulaminu i napewno nie postąpi tak drygi raz.

@vGDelder nie ja cię banowałem ostatnio na 3dni za obrazę.

ale jakie konto? jak sie nazywa? bo jezeli delder -iwnl- to perm a ten hybrid to brata konto

@vGDelder A nie przepraszam masz racje.

9 na ub jeszcze nie ma ub 😞 poplacze sie XD ja chce wrocic do mojego serwera kurcze..

Najlepsze jest to że koleś się przyznał że gra na aktywnym banie i pewnie mu ub dacie xd