Twój nick:DaNy
Godzina i data zdarzenia: nwm jakos po 20.30
Mapa: warehouse
Nick Admina/Gracza na którego chcesz złożyć skargę: Darkyy
Link do profilu steam oskarżonego: nie mam
Opis sytuacji: (konkretnie i na temat) nie umie poprawić rekordu i nagle wszyscy są debilami każdemu sra na ryj i takie ciągłe odzywki wez ktoś daj mu tego perma bo to nie do wytrzymania jest każdy to powie a adminów nie ma i nikt mu bana nie daje.Jak przegra o kredyty wyzwa każdego ze jest ciotą jebaną która grać nie umie jak ktoś weżmie nie to mapę co chcę odrazu jest dzieckiem npsnowedrama,przyszedł z innej serwerowni i myli ze jest bogiem i może wszystko.
Dowody: (screeny, demko): demko
Świadkowie:(ewentualnie, gdy nie ma dowodów):

Jestem za permbanem.
Gracz ten miał już dostać perma za swoje zachowanie lecz postanowił się poprawić. Jak widać nie wyszło....

ostatnio edytowany przez BlackFord

Za banem, taka toksyczność na naszej kochanej serwerowni ? 😕

darky to ziomal, czasem troche powyzywa ale to normalne przy zachowaniach TombRidera,Karolka czy innych takich

@bartulGOD "czasem" chyba "często" no, ale nic
Jestem za banem dla tego gracza, ponieważ gracz się bardzo duużo wyzywa i nawet powiem Wam jedną taką akcje. A więc tak :
Grałem sobie chyba na DR5 była mapa deathrun_second_wild i było głosowanie, była mapa projectocs (chyba) i deluxe. Ja i większość serwera chcieliśmy mapę projectocs, a Darkyy chciał deluxe. W tym momencie (jak powiedziałem "dawajcie projectocsa") Darkyy napisał do mnie na PW "cipecki projectosa biorą" ja Mu odpisałem "cipeczki deluxa biorą". I tak się pokłuciliśmy 🙂

Jestem za banem. Jest toksyczny af i pruje sie do typow ktorzy nic nie zrobili np napisalem "Darky na tilcie :D" a on zwyzywał mi matke :V

Opiekun DD2/Mirage/Cache

Jestem za "ostatnią szansą" lub jak to inni nazywają "ostatnią deską ratunku" , ponieważ za wyzywanie powinien dostać perm muta, a jeżeli się nie uspokoi i dalej na czacie albo na priv będzie kogoś obrażał. Wtedy według mnie powinien dostać perm bana.
@dany5255 na przyszłość postaraj się dobrać bardziej elokwentne słowa 🙂

beka ogolnie ! 😛 Dzieki @bartulGOD ❤ I nie pozdrawiam ;dd

co do ciebie @dany5255 to jestes calkowitem "Zerem" chwalisz sie strefami na wildzie i myslisz ze jestes dobry xDDDDDDDD No i ogolnie beke mam z ciebie bo mowisz "dobra robie rekord" a na kurwa zadnej mapie nie masz rekordu nubkuXD

0_1513950227930_xddd.png niech ktoś w końcu da tego perma caly czas wbija na rodziców gada jakimi jestesmy gównami...Jego zachowanie sie nie zmienia wszedł dzis na serwer poczym wyzwa dalej jest chamski,daje nie to co tt chce

człowieku, czemu nie wkleiles tego co tam napisales " ahahah kiedy to robilem brudzie"? Dlaczego tego nie wkleiles co? Mam świadków

Opiekun DD2/Mirage/Cache

@darkyy-井 wytłumacz mi czemu pod swoją skarga używasz nieadekwatnych słów:) . W tym momencie właśnie dowiodles że nie poznałeś czegoś takiego jak "kultura osobista" i nie rozumiesz, że "sam strzeliłeś sobie w łep" (to nie pierwszy raz jak klniesz jak szewc na forum 😞 )

"łep"XDDDDD xDD Nie wkleil juz tego jak mnie wyzywal od brudu, ale to co ja tam naopisal to tak ...

Opiekun DD2/Mirage/Cache

To czemu ty tego nie zrobisz. Jak np. @Master ma ocenić czy jesteś winny. Zobaczy te screeny danego i stwierdzi że to ty jesteś winny.

Niech sprawdzi demko on napisal najpierw "KIEDY TO ROBILEM TY BRUDZIE? HHAH" 😉 Pzdrki

Opiekun DD2/Mirage/Cache

Czemu on ma sprawdzić demko? To twoim zadaniem jest pokazać dowody przeciw zostaniu ban:( .....

Gracz dostał bana na okres 7dni

• 19
    Wyświetlenia