Prośba o Unbana [bartul]

0

Twój nick: bartul
Link do twojego profilu steam: https://steamcommunity.com/id/B4RTUL/
Data: 13.06.2017
Serwer: Wszystkie
Opis sytuacji: Wchodziłem na serwer z nickiem złożonym z "chińskich znaczków" i pisałem ip innego serwa.
Wyjaśnienie Unbana / Unmuta / Ungaga: Tak jak pisałem w poprzednich prośbach, robiłem to po to żeby pokazać, że administracja, która była wtedy na serwerze nie zna komend.Nie będe pisać, że jakoś niesamowicie rozpaczam itp. bo dalej uważam to za całkiem niezłą akcje (choć nie potrzebną).Napiszę tak: Sorry admini, którzy wtedy byli.Mam nadzieję na pozytywne rozpatrzenie "Prośby" szczególnie, że:

• Minęło pół roku
  • Ostatnio jedna osoba dostała UB, pomimo tego, że grała na innym koncie i na serwerze się do tego przyznawała
  • Są święta! Okres prezentów itp. XD
0

Po co piszesz 3 raz to samo ?

0

Jestem za banem na np. miesiąc, a nie permem, ponieważ zachowanie jakim wykazał się kolega nie jest adekwatne do perma 🙂 . Jesteś kolejną osobą, która wykonuje coś czego nie powinna robić. Od sprawdzania adminów są opiekuni lub właściciele. Dlatego jestem za daniem bana na np. miesiąc 🙂 .

0

Jestem za ub. Ten gracz jest pojebany w pozytywnm sensie. Polecam i jestem za uB 🙂

0

@PiONeeR Bo chcę dostać UB ? Dziwne pytanie ale czego mam się spodziewać 🙂

0
Ten post został usunięty!
0

Jestem za unbanem odczekał swoje
I jest spoczko 😛

0

Jestem za ub odczekal swoje winy

0

za ub

0

@Czak To ty z JB? Ten z którym robiłem takie bunty, że nikt do ct nie właził xD?

0

@bartulGOD a kto inny 😄 ?

0

Za unbanem

0

Zostaniesz odbanowany na okres próbny. Proszę podać jeden serwer.

0

Bartulek ❤

0

Dr3 @Master

0

@bartulGOD Odbanowałem

0

Temat zamknięty

Zaloguj się, aby odpowiedzieć