Skarga na człowiek który oszukałdiabła

Twój nick:JusTeczeKK
Godzina i data zdarzenia:18;50
Mapa:lego 2
Nick Admina/Gracza na którego chcesz złożyć skargę:Człowiek który oszukałdiabła
Link do profilu steam oskarżonego:http://steamcommunity.com/id/czlowiekktoryoszukaldiabla/
Opis sytuacji: Sprawa wygląda tak dostałem powód bana za "rasz" gdzie tego nie zrobilem admin oraz powiedzialem ze jestem kolega z klasy headshota nie powiedzialem wielkiego headshota ale kolega ze za priv moze mi dac bana tak samo jak na serwerze w dodatku w regulaminie nie ma nic o priv a wiec prosze admina po pierwsze o rozpisania demka jak raszuje a po 2 o wyjasnieniu sytuacji z privem a nie z serverem 🙂
Dowody: (screeny, demko):Brak dowodow sam admin sie wypowie ew screeny
Świadkowie:Brak

Sprawa dotyczy muta gracza JusTeczeKK. Jak dobrze pamiętam dostał on muta za obraze i brak mutacji poczym dodał mnie na steam i prośił mnie o unmuta gdzie napisał że jest kolegą z klasy Head Shota i że dostanie unmuta w 5 min. Ja wiedziałem że kłamie, dałem mu unmuta z dobrej woli lecz dzisiaj gdy grałem odezwał się on kilka razy i wtedy zapytałem się jego dlaczego kłamał i powiedziałem że powinien dostać bana za oszukiwanie administracji (Oszukiwanie innych graczy = Ban od 30 minut do 14 dni (w zależnosici od powagi sprawy)) i dałem mu bana za rush lecz on napisał mi że nie było rasza i że ma na to demko. Moim zdaniem powinien się cieszyć że nie dostał bana na kilka dni i perma muta i nie wiem co ma do tego priv ? Niby co miałem z nim na serwerze pisać żeby uciekł ?1_1513964118263_Bez tytasfasułu.png 0_1513964118263_Bez tytasfasfułu.png

ostatnio edytowany przez Człowiekdiabła

Teraz oklamales w 1 sprawie dodales mnie ty jak powiedzialem ze napisze skarge za to ze wbiles na serwer po czym dostalem muta bez zadnego sprawdzenia czy nie mam mutacji 2 sprawa ban za rush skoro zraszowalem rozpisz mi demko bedzie git.

Po 1 to jest priv po 2 dlaczego zakryles to co ty pisales 😉 ?

@JusTy Niestety gdy wbiłem słyszałem jak wyzywałes 🙂

@JusTy Nie miałem z toba na serwie pisac a xd to ty mnie dodałes

Według mnie za obraze i brak mutacji, oraz oszustwo i nie zastosowanie się do poleceń administratora powinien dostac perm muta i bana na 7 dni.

@RŌNIN tak wiem ale nie chciałem pogorszac sytuacji, miałem zamiar to zrobic, i tak wielu graczy mówi że jestem zbyt surowy

ostatnio edytowany przez Człowiekdiabła

@Człowiekdiabła to ty jestes adminem i to ty podejmujesz decyzje a propos banow itd...

Wszystko wyjaśnili koledzy na górze. Nic więcej nie mam do dodania.

Temat zamknięty