Moj nick: ATORSEELOO
Link do profilu steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198797148908/
Data:
Server: FFA
Opis sytuacji: Zostalem zbanowany na 1 miesiac za najprawdopodobniej rush. Prosze o unbana bo nie robilem tego celowo a bylem zapoznany z regulaminem i dobrze wiedzialem ze nie mozna tego robic ale po prostu zapominalem o tym szczegolnie gdy na serverze FFA byla mniejsza ilosc. Prosze o rozpatrzenie mojej prosby.

Jestem jak już za skróceniem do 2 tygodni. Jeśli właściciel dał ci tak długiego bana to musiał mieć powód.

Robisz to caly czas od kilku dni wiec to nie bylo tak ze raz tylko zapomniales. Kilku adminow, Bandi czy ja obserwujemy Cie szczegolnie od kilku dni dokladniej od 2. Caly czas raszujesz demka to potwierdzaja pozdrawiam.

jestem na nie. heri ma racje często zdarza cie sie zrashowac

Nie rashuje co runde ale dosyc czesto to jest prawda. Moze by sie przydaly jakies tabliczki ostrzegajace przed rushem? Bo o tym zapominam co z tego ze mnie admin upomni skoro za chwile o tym zapomne i znowu zrushuje a nie jestem taki by ciagle myslec tylko o tym by nie rushowac.

Globalny Moderator

@ATORSEELOO to nie jest minecraft żeby tabliczki stawiać.

CS:GO jest grą, w którą powinny grać osoby, które umieją się troszkę zorganizować i być w miarę ogarnięci.
Tłumaczenie, że zaraz zapomnisz jest co najmniej śmieszne.
Oczywiście ja byłbym za skróceniem bana, ale następnym razem...

Nie wiem jak ty ale ja nie spedzilem dziecinstwa grajac w minecrafta. Jestem ogarniety tylko to troche dziwne dawac bana za rush na 30 dni. Na drugim koncie mam bana za greffing ktory tyle trwa.

Globalny Moderator

A ile można tych banów dawać, nie będziesz w nieskończoność dostawać banów na 30 min, to już jest twój 3 ban

Wiem, ale mam taki plan zeby sobie w nicku ustawic jakis wyraz typu RUSH zeby po kazdym zabojstwie/smierci lub wiadomosci na chacie przypominalo mi sie zeby tego nie robic i jestem pewny ze wiecej tego wiecej nie zrobie.

Wiem ale jak nie dostane unbana to po prostu bede musial grac na multi-koncie.

Globalny Moderator

to wtedy dostaniesz bana na 7 dni za multikonto więc nie radzę

To i tak bede mogl grac po tygodniu niz po miesiacu xD zawsze cos

Właściciel Mirage/Cache

@ATORSEELOO Po pierwsze złamałeś regulamin i to nie raz.
Dostawaliśmy od graczy i adminów że ciągle raszujesz nawet po upomnieniach
Nie raz dwa dostałeś bana i to nie bedzie juz a 3 a 5 razem ban na 30min 😉 tylko wyższy i wyższy dlatego ci nie dam unbana lub ci go nie skrócę. Jedynie musisz odczekać i przemyśleć to co zrobiłeś i następnym razem nie skracać do tego nie tłumaczyć się że zapominasz.

Koniec tematu 😉
Pozdrawiam i wesołych świąt

Z tego co wiem ban za rush jest do 7 dni.

Globalny Moderator

@ATORSEELOO
"Administracja serwera zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu w każdej chwili"
To właściciel decyduje o tym jakiej długości jest ban, w dodatku jest w SB dopisek
"niestosowanie się do regulaminu", więc kumuluje się

Czyli w kazdej chwili moge dostac perma za nic?

Globalny Moderator

Oczywiście trzeba być sprawiedliwym, ale o długości bana za jakieś przewinienie decyduje właściciel.

ostatnio edytowany przez Szmucki

Sprawiedliwi ale jak heri mnie blokuje na steamie i nie chce rozpatrzec mojego problemu ale innych to juz tak. To ja chyba zmienie server na ktorym gralem.

• 21
    Wyświetlenia