Twój nick: SNICKY
Link do twojego profilu steam: http://steamcommunity.com/id/snickyxxx/
Data: 21.12.2017
Serwer: Only Mirage
Opis sytuacji: Zostałem zbanowany przez administratora Viper ze względu na wh.
Wyjaśnienie Unbana: Witam, zostałem zbanowany na jedynym ogarniętym serwerze na, którym grałem. Zostałem zbanowany po zgłoszeniu mnie w tym temacie: http://cswild.pl/topic/5950/cheater-snicky
Chodzi o to, że w tych godzinach byłem nieobecny w domu, a zostawiłem włączony komputer na którym grać na cheatach musiał mój brat. Proszę o rozpatrzenie mojego podania, ponieważ bardzo zależy mi na kontynuowaniu rozgrywki na serwerze. Z bratem już porozmawiałem, na początku się wypierał, ale po dłuższej rozmowie powiedział że to on grał bo koledzy przyszli i chcieli się pobawić... Bardzo przepraszam za to i chciałbym móc wrócić do serwerowych graczy. Pozdrawiam, SNICKY.

Globalny Moderator

Musimy pilnować swoich kont i nie udostępniać nikomu komputera jeżeli nie mamy pewności, że osoba która będzie z tego komputera korzystać będzie zachowywać się w porządku.

Nie masz żadnych dowodów, że grał to twój brat, ale ja jestem zdania, że każdemu trzeba dać szansę.
Osobiście jestem za skróceniem bana.

bardzo dziękuje za wyrozumiałość, wiem że nie mam dowodów no bo w sumie nie da się tego udowodnić

i chodzi też o to, że ja po prostu zapomniałem wyłączyć kompa, dlatego mój młodszy brat sobie zagrał na cheatach na moim koncie 😕

Tylko dla mnie da histroria brzmi jakoś dziwnie i jest wymyślona po to aby dostał ub?

@VIPER Dla mnie też jest podejżana i nie jeden raz widziałem taką wymówkę.

rozumiem Was, ale ja mówię poważnie 😉 Z chęcią bym pograł jeszcze na serwerze, no ale jeżeli nie ma opcji takiej to szkoda wielka 😕

Jestem za unbanem.
Prawda dużo było historii a to brat, a to kolega ale panowie wystarczy obejrzeć demko i zweryfikować głos gracza.
I wszystko będzie wiadomo.
Zawsze warto dawać druga szansę 😉

Ostatnia Szansa

Temat zamknięty

Nie będę rozwiązywał czy serio ty grałeś czy twój brat dostajesz ostatnią szansę jeszcze raz ktoś wbije na twoim koncie na cheatach nie ważne kto to będzie perm

• 9
    Wyświetlenia